k2FtbBdWr1

Районна комісія ТЕБ і НС з метою профілактики коронавірусу COVІD-19 вела обмежувальні заходи

IMG_20200316_140918

16 березня у райдержадміністрації відбулося позачергового засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Засідання провела голова райдержадміністрації Христина Замула.

Під час засідання присутні розглянули питання про стан забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення та виконання заходів щодо стабілізації епідемічної ситуації, спричиненої коронавірусом COVID-2019.

Районна комісія з питань ТЕБ і НС вирішила:
– призупинити на час карантину (до 03.04.2020) роботу ринків м. Кам’янка-Бузька, смт Добротвір та Новий Яричів, закладів громадського харчування, торговельно-розважальних центрів (крім аптек, автозаправних станцій та продуктових торговельних закладів), перукарень, установ побутового обслуговування (салонів краси).
– обмежити доступ до центрів обслуговування клієнтів надавачів комунальних послуг та центрів надання адміністративних послуг. Максимально перевести обслуговування клієнтів в онлайн режим.
– обмежити пересування населення на адміністративних територіях.
– запровадити дистанційний режим роботи працівників.
– переглянути режим роботи громадського транспорту.
– обмежити дозволені збори людей у групах до 10 осіб.- вважати пріоритетом для закупівлі КНП «Кам’янка-Бузька ЦРЛ» медичне майно та обладнання для реанімаційної та дихальної підтримки та засоби індивідуального захисту медпрацівників.
– проводити госпіталізацію вагітних, роділь та породіль для надання акушерсько-гінекологічної та неонатологічної допомоги пацієнтам з ознаками гострих респіраторних захворювань, що впродовж 14 днів перебували в країнах, де зареєстровано циркуляцію вірусу COVID-2019 – КНП Жовківської районної ради «Жовківська центральна районна лікарня» (пологове відділення);
– забезпечити постійний моніторинг стану життєзабезпечення одиноких осіб похилого віку, позбавлених стороннього догляду, та інших соціально-незахищених верств населення.
– власникам (керівникам) аптек, автозаправних станцій та продуктових торговельних закладів скласти графік санітарних годин (дезінфекції та провітрювання приміщень) не рідше ніж 4 рази на добу.

Ознайомитись з рішенням комісії детально можна тут: Протокол_ТЕБ_НС_№5


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: