k2FtbBdWr1

Районний фестиваль духовної хорової пісні «Слава во Вишніх Богу»

DSC06430

7  лютого 2016 року о 15.00 годині  в Народному домі с. Стрептів відбувся  другий тур  районного фестивалю духовної пісні «Слава во Вишніх Богу». В ньому взяли участь 6 хорових колективів Народних домів та церковних хорових колективів.

Фестиваль  духовної пісні відкрила завідувач сектору культури райдержадміністрації Любов Водоніс. Поблагословив  присутніх  настоятель храму отець Михайло Кузмінський. Вітальне слово мав сільський  голова стрептівської сільської ради Євгенія Ренчка , яка подякувала всім учасникам хорових колективів та керівникам.

Програму фестивалю відкрив  дитячий хоровий колектив Народного дому с.Неслухів , керівник Любов Мороз.  У їхньому виконанні прозвучала щедрівка «Христос нам ся охрестив».

У святі взяли участь хорові колективи Народних домів та церков району:

-Хоровий колектив Народного дому с.Дідилів, керівник Христина Мужик;

-Дитячий хоровий колектив НД с.Неслухів, керівник Любов Мороз;

– Хоровий колектив НД с.Деревляни, керівник Михайло Захаревич;

– Хоровий колектив церкви Преображення Господнього с.Спас, керівник Оксана Саламаха;

– Хоровий колектив церкви Косми і Дем’яна с.Стрептів, керівник Валерій Дяченко;

– Хоровий колектив церкви Богоявлення Господнього с.Новий Став, керівник Парасковія Скірик.

Кожен із цих колективів зумів здивувати глядачів в залі своїм різноманітним репертуаром, у їхньому виконанні звучали чудові та мелодійні  твори,  цим вони подарували  усім присутнім тепло у серцях та усмішку на обличчі, позитивні емоції та хороший настрій.

Свято завершила завідувач сектору культури РДА Любов Водоніс із такими  словами: «Районний фестиваль духовної пісні хорових колективів дає можливість вийти на велику сцену  і продемонструвати своє мистецтво кожному хоровому колективу, бо кожен колектив є особливий і має свою співочу майстерність. А ми, шановні глядачі, маємо можливість  насолоджуватися духовними творами у різній інтерпретації та спостерігати за виконавським ростом кожного колективу». Та від іменні райдержадміністрації та районної ради нагородила хорові колективи подяками  за плідну працю  у відродженні і збереженні пісенної духовної спадщини та участь у районному фестивалі духовної пісні «Слава Во Вишніх Богу».

А також запросила усіх присутніх на заключний районний фестиваль духовної пісні  14 лютого 2016 року до районного Народного дому .

У виконанні всіх присутніх у залі та сцені прозвучало «Многая літа».

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: