k2FtbBdWr1

Реалізація проекту “Введення нових методів лікування і реабілітація хворих з неврологічною патологією, покращення якості медичних послуг”

3

У грудні 2015 року Добротвірська міська лікарня взяла участь в програмі Німецької Служби Старших Експертів (SES), пройшла відбір та отримала схвалення на впровадження програми з надання експертної допомог, проект “Введення нових методів лікування і реабілітація хворих з неврологічною патологією, покращення якості медичних послуг”.

З 13 червня експерт Луіза Еріка Урсула Ерлер розпочала свою роботу з надання теоретичних та практичних знань персоналу лікарні, консультативної допомоги хворим реабілітаційного відділення .

Протягом усього терміну перебування волонтер-фізіотерапевт Урсула Ерлер  оглянула 47 осіб з різними неврологічними захворюваннями, в тому числі 21 дитину.Даним пацієнтам надано практичну та консультативну допомогу. Особливу увагу приділено учаснику АТО, нашому землякові  Сергію Загасайлу, якого протягом всіх днів перебування пані Урсула відвідувала та надавала практичні рекомендації щодо проведення реабілітації .1
21 та 22 червня  було присвячено виключно дітям з неврологічними захворюваннями. В перший день відвідали Кам’янка-Бузький районний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів. У другий день – благодійний фонд «Даймо надію» організував зустріч з батьками та дітьми з ураженням центральної нервової системи. Під час даної зустрічі експерт пані Урсула надала консультативну допомогу 12 сім’ям щодо проведення реабілітаційних заходів .4
30 червня в приміщенні Кам’янка-Бузької ЦРЛ відбулась науково-практична конференція на тему: “Нові методи відновного лікування неврологічних захворювань у дорослих і дітей”. Були присутні лікарі загальної практики сімейної медицини, терапевти, педіатри, невропатологи та травматологи Кам’янка-Бузького району.  Крім теоретичних знань  експерт продемонструвала нові методи реабілітації Бобат та Войта .


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: