k2FtbBdWr1

“Реформа деінституалізації повинна зупинити потрапляння дітей в інтернати”, – Володимир Лис

1

Торік в області напрацювали Регіональний стратегічний План дій з реформування системи інституційного догляду і виховання дітей у Львівській області на 2018 – 2026 роки.

“Ми повинні зупинити потрапляння дітей в інтернатні заклади. На найближчому засіданні сесії плануємо спільно затвердити Регіональний план. Ді –реформа передбачає створення ефективної системи раннього виявлення та підтримки сімей з дітьми, які перебувають в складних життєвих обставинах, з метою попередження розлучення дитини з сім’єю і потрапляння в заклад інституційного догляду та виховання дітей, а також створення і розвиток освітніх, медичних, соціальних, реабілітаційних послуг відповідно до потреб дітей та їх сімей, перш за все, на рівні громади”, – зазначив начальник Служби у справах дітей Львівської ОДА Володимир Лис.

За його словами, цьогоріч планують створити координаційний органу з реалізації реформи системи інституційного догляду і виховання дітей у Львівській області, а також визначити заклади, на базі яких будуть відпрацьовуватись підходи до трансформації.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

На Львівщині відбувся Всеукраїнський семінар "Український кордон – 2018"
У Львівській Духовній Семінарії Святого Духа УГКЦ відбулися урочистості з нагоди початку академічног...
У фотогалереї Василя Пилип’юка відкрили виставку, присвячену 180-річчю фотографії
Понад 400 млн грн на потреби області за тиждень
Мешканців області просять утриматись від подорожей власним автотранспортом
6 липня відбудеться земельний аукціон з продажу прав оренди на земельні ділянки державної форми влас...