k2FtbBdWr1

“Реформа деінституалізації повинна зупинити потрапляння дітей в інтернати”, – Володимир Лис

1

Торік в області напрацювали Регіональний стратегічний План дій з реформування системи інституційного догляду і виховання дітей у Львівській області на 2018 – 2026 роки.

“Ми повинні зупинити потрапляння дітей в інтернатні заклади. На найближчому засіданні сесії плануємо спільно затвердити Регіональний план. Ді –реформа передбачає створення ефективної системи раннього виявлення та підтримки сімей з дітьми, які перебувають в складних життєвих обставинах, з метою попередження розлучення дитини з сім’єю і потрапляння в заклад інституційного догляду та виховання дітей, а також створення і розвиток освітніх, медичних, соціальних, реабілітаційних послуг відповідно до потреб дітей та їх сімей, перш за все, на рівні громади”, – зазначив начальник Служби у справах дітей Львівської ОДА Володимир Лис.

За його словами, цьогоріч планують створити координаційний органу з реалізації реформи системи інституційного догляду і виховання дітей у Львівській області, а також визначити заклади, на базі яких будуть відпрацьовуватись підходи до трансформації.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

З перевантажувальних станцій міста Львова вивезли понад 500 тонн твердих побутових відходів
Територія без корупції - в межах Економічного форуму відбулися дискусійні засідання
Львівщина долучилася до проектів Марини Порошенко – «Книга Миру» та «Арсенал Ідей Україна»
Львівщина висловлює щирі співчуття родині та близьким Сергія Дмитровського
Автомобільні шляхи Львівщини очищують від снігу
Загальний обсяг відтворення лісів на Львівщині складає 1364,5 га