k2FtbBdWr1

Реформування системи інституційного догляду та виховання дітей

комісія

25 січня заступник голови районної державної адміністрації Михайло Мазяр провів чергове засідання міжвідомчої робочої групи з реформування системи інституційного догляду та виховання дітей.

Участь у роботі групи взяли представники профільних структурних підрозділів райдержадміністрації – начальник служби у справах дітей Іванна Дяківнич, начальник управління соціального захисту Андрій Загайко, заступник голови Кам’янка-Бузької міської об’єднаної громади  Богдан Ковалюк, заступник головного лікаря з медичного обслуговування  населення Олег Волошин, головний спеціаліст відділу освіти Уляна Мазурок.

Під час засідання обговорено основні завдання  для районних служб в рамках  реалізації  І етапу Плану заходів Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки та організацію стратегічного планування процесом збору інформації про становище дітей та сімей на теренах Кам’янеччини. Зокрема, члени міжвідомчої групи розглянули та обговорили важливі моменти інформаційного заповнення Форм №1, №2 та №3, що стосуються збору даних про становище дітей в районі.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: