k2FtbBdWr1

Реформувати – означає поліпшити якість соціальних послуг

SAM_1783

 

20 січня 2017 року у Кам’янка-Бузькому РЦЗ  заступник голови райдержадміністрації М. Мазяр, керівник місцевого управління соціального захисту А. Загайко,  голова асоціації сільських та селищних рад Кам’янечини   В. Шульган, головний державний інспектор  Головного управління Держпраці у Львівській області О.Курій, представники підприємств і громадських організацій зібралися, щоби за круглим столом обмінятися думками щодо аспектів реформування служби зайнятості та механізмів врегулювання ситуації на ринку праці.Перш, ніж перейти до обговорення актуальних питань, директор центру зайнятості Оксана Довганик ознайомила присутніх з напрямами модернізації діяльності служби зайнятості, назвала нові форми роботи, які були реалізовані торік. Вона зазначила, що упродовж 2016 року соціальними послугами фахівців РЦЗ скористалися 2322 особи, у тому числі 764 безробітних. Підбір претендентів для працевлаштування здійснювався для 229 працедавців, які задекларували 1577 вакансій, що на 274 одиниці більше, ніж у відповідному періоді минулого року.

Загалом у 2016 році за сприяння служби зайнятості роботою забезпечені 1422 жителі району, у тому числі 341 безробітний. Торік Кам’янка-Бузький районний центр зайнятості почав працювати за новим Регламентом роботи щодо задоволення потреб тимчасово непрацюючих краян і працедавців. Завдяки запровадженим інноваціям на 41,7% зросли обсяги працевлаштування шукачів роботи до надання статусу безробітного, збільшилося число заявлених до центру зайнятості вільних місць праці, відповідно зменшилася напруга на місцевому ринку праці: якщо наприкінці 2015 року на одну вакансію в районі претендували 10 безробітних, то станом на 01.01.2017 року за одну пропозицію працевлаштування конкурували 2 особи.

Як було наголошено, усе більшого практичного значення набуває застосування рекрутингової форми задоволення потреб працедавців у робочій силі за межами центру зайнятості. Як свідчить практика, це – доволі дієвий спосіб донести до широких кіл громадськості інформацію про фірми і компанії, які запрошують людей на роботу, розрекламувати їхню діяльність і таким чином пришвидшити терміни укомплектувати вакансій.

Наприкінці засідання учасники “круглого столу” висловили низку пропозицій щодо запровадження нових механізмів регулювання ринку праці. На їхню думку, реалізація названих напрацювань дозволить збалансувати попит і пропозицію трудових ресурсів і зменшити в районі рівень безробіття.SAM_1794

Вікторія Сав’як,

заступник директора Кам’янка-Бузького районного центру зайнятості


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: