k2FtbBdWr1

Регулярно організовуються та проводяться семінари для платників податків

Щоб полегшити впровадження у практику новацій, які відбулись у податковому законодавстві, та попередити виникнення помилок у ході господарської діяльності в Кам’янка-Бузькому відділення Червоноградської ОДПІ регулярно організовуються та проводяться семінари для платників податків.

На семінарах фахівці відділення обговорили зміни в нарахуванні єдиного соціального внеску на зарплатні виплати, особливості оподаткування податком на доходи фізичних осіб та військовим збором окремих видів доходів та особливості заповнення і проведення коригувань у звітності за формою №1ДФ.

Податківцями було наголошено, що відповідно до ст.24 КЗпП працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, навіть до стажування та випробувального терміну, та повідомлено про технічну можливість подання до інспекції повідомлення про прийняття працівника на роботу за формою, затвердженою Постановою Кабінету міністрів України від 17.06.2015р. №413 з використанням мережі Інтернет.

В ході проведення семінарів розглядалися і питання, які найчастіше виникають у платників податків при поданні звітності засобами телекомунікаційного зв’язку. Окремо нагадали про своєчасність сплати податків і зборів. Крім того, було запропоновано оцінити переваги електронного обслуговування, скориставшись електронними сервісами ДФС України та ознайомлено присутніх про останні оновлення діючих сервісів, якими можна скористатися на офіційному веб-порталі служби.

Наприкінці зустрічей платники податків отримують кваліфіковані відповіді на свої запитання.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: