k2FtbBdWr1

Рейд «Канікули»

02

28 грудня на Львівщині почались зимові канікули. Через наявність вільного часу та допитливість, збільшується ризик потрапляння дітей у ситуації, що суперечать Закону. Тому, щоб убезпечити підростаюче покоління від можливих ризиків, розпочався рейд «Канікули», який триватиме до 11 січня.

Працівники служби у справах дітей райдержадміністрації спільно з інспектором сектору ювенальної превенції Кам’янка-Бузького відділу поліції ГУ НП України у Львівській області відвідують дітей, котрі перебувають на обліку у різних профільних службах, перевіряють умови їх проживання, проводять бесіди з батьками та, у випадку необхідності, займаються соціальним влаштуванням дітей, котрі не мають відповідного догляду від батьків або проживають у невідповідних умовах.

Станом на 06.01.2016 перевірки здійснено у м. Кам’янка-Бузька, смт Новий Яричів, с. Стрептів, с. Загаї, с. Забужжя. За результатами проведених рейдів складено 3 адміністративні протоколи за 184 ст.КУпАП за неналежне виконання батьківських обов’язків.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: