k2FtbBdWr1

Рейтинг соціально-економічного розвитку районів: лідирує Пустомитівщина

1

У Львівській ОДА підвели підсумки моніторингу соціально-економічного розвитку районів та міст обласного значення Львівщини. Станом на 1 грудня у цьому рейтингу впевнено лідирує Пустомитівський район. Високі результати роботи у минулому місяці продемонстрували також Стрийський та Кам’янка-Бузький райони, які посідають у рейтингу другу та третю сходинку відповідно. А от найгірші показники зафіксовано у Турківському, Самбірському та Старосамбірському районах.

Про це повідомила заступник начальника управління економіки та стратегічного розвитку Львівської обласної державної адміністрації Валентина Москаленко.

Щодо рейтингу міст обласного значення, то, за словами Валентини Москаленко, прогнозовано очолює його Львів, на другій та третій сходинці – Моршин й Трускавець відповідно. Аутсайдерами рейтингу є міста Дрогобич і Борислав.

“У щомісячну рейтингову оцінку районів та міст обласного значення внесено зміни, – зауважила Валентина Москаленко. – Насамперед змінилась методика підрахунку оцінки. Також збільшилась кількість показників, які ми враховуємо під час укладання рейтингу. Зокрема, додались такі показники як податковий борг, будівництво, прямі іноземні та капітальні інвестиції, прийняте в експлуатацію житло”.

Загалом райони оцінювали за 30 показниками. Окрім вищезгаданих даних, враховувалися також показники бюджету, в тому числі  основних податків, розвитку промисловості, реєстрації бізнесу.

До речі, усі показники рейтингу розбиті на тематичні групи: економічна ефективність та інвестиції, ринок праці, гаряча лінія 112, бюджетно-податкова політика.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Минулого року на Львівщині побільшало прибуткових агропідприємств
На Львівщині стартував курс підготовки українських піхотинців військовими інструкторами США, Канади ...
Львівські митники підготують пропозиції щодо спрощення розмитнення автомобілів для зони АТО
В. Кирилич провів понеділкову нараду
Різдвяні свята: чим дивуватимуть львів'ян та гостей міста
Працюють над формуванням пропозицій щодо отримання коштів на забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей,...