k2FtbBdWr1

«Ремінісценції.UA»: у День захисника України стартує проект про маловідомі сторінки історії

1

У День Захисника України, 14 жовтня,  у Народному домі смт. Дашава Стрийського району стартує проект «РемінісценціїUA. ІСТОРІЯ ПРАВДИ». Проект відбуватиметься на території області впродовж двох місяців.

Мистецьку програму презентують українські артисти Ірина Доля, Софія Федина, Назарій Савко,  а також балет “Життя”. Початок заходу о 17 год.

“Це мультимедійне дійство, яке розкриває маловідомі сторінки історії  України. Мета  проекту  – реабілітувати велич та славу української культури, яка є потужним джерелом натхнення для розбудови сучасної оновленої України. Ми повинні знати і пишатись своєю історією і ці знання  мають бути на озброєнні в кожного, хто вірить у перемогу України. Проект озкриватиме сторінки Сандармоху, Розстріляного Відродження, Голодомору, Майдану тощо”, – зазначила директор департаменту  питань культури, національностей  та релігій Мирослава Туркало.

Проект відбуватиметься  впродовж жовтня-листопада та побуває в різних містах Львівської області. Відтак, вже 15 жовтня, о 16 год  мультимедійне дійство «Ремінісценції.UA» презентують у Червонограді.

За словами автора проекту Народної артистки України Ірини Мазур, «Ремінісценції.UA» – це мікс різних жанрів: слово, хореографія, пластика, музика, пісня, поезія, відеоінсталяції. Проект складається із десяти новел, своєрідних персональних історій – про війну, страх, репресії, смерть, але водночас –  про віру, життя, кохання, надію, боротьбу за Україну».

Концепція проекту – «Наша історія: шануємо минуле – творимо майбутнє!


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Верховна Рада України внесла зміни щодо пенсійного забезпечення
Кадрові питання ЛОДА вирішать у січні
На нові "швидкі" із обласного бюджету виділили 4 млн гривень
На Львівщині презентують документально-ігровий фільм “Українці у Польському війську. Друга світова в...
ЕСКО-інвесторів запрошують до впровадження енергоефективних заходів в бюджетних установах
Маркіян Мальський зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом КНР в Україні Ду Веєм