k2FtbBdWr1

Реваншу не буде. Україна захистить вибори – Глава держави

1

Україна здатна захистити і захистить волевиявлення своїх громадян, наголосив Президент Петро Порошенко під час прямого ефіру зі Львова на телеканалі «Інтер».

Глава держави висловив жаль, що деякі кандидати намагалися зірвати вибори, коли зрозуміли, що перемоги не отримають. «І тут були марші людей, які себе називають націоналістами, а до націоналістів вони не мають жодного відношення – це ультра радикали, які профінансовані або біглими олігархами, або російським Кремлем. І в цих умовах вони, розуміючи, що їм не перемогти, намагалися просто збити, зірвати вибори», – сказав він.

«Але активний ентузіазм наших громадян просто не дав їм реалізувати цей сценарій. Реваншу не буде, почуйте це. Україна захистить вибори, Україна захистить волевиявлення громадян. Вибори будуть вільними, чесними. Волевиявлення громадян буде збережено. І все в нас буде добре», – заявив Петро Порошенко.

Він зазначив, що сьогодні у Львові він відчув фантастичний настрій людей, адже понад 25 тисяч львів’ян сьогодні вийшли на майдан.

«Був настрій впевненості у перемозі, настрій був впевненості у майбутньому України – в євроатлантичному, європейському майбутньому. Настрій був для того, що ми твердо продовжуємо той шлях, і ті реформи, якими Україна займалася п’ять років. І дуже зарядився тим оптимізмом, який сьогодні демонстрували львів’яни», – сказав Президент.

Він подякував «і львів’янам, і всій Україні за унікальну підтримку і той оптимізм, який панує». «Це надзвичайно важливо», – резюмував Петро Порошенко.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

МОН наголошує на важливості функціонування груп продовженого дня у загальноосвітніх навчальних закла...
На Львівщині перебувають 2127 дітей, переселених із зони АТО
Понад 1 млн грн — на потреби Героїв АТО та родин загиблих на Майдані
Борщівник Сосновського знищили на площі більше 360 га
«Екологічно дружній фермер Балтійського регіону - 2018»: фермерів Львівщини запрошують взяти участь ...
В області розпочали ремонт автомобільної дороги Турка-Східниця