k2FtbBdWr1

Результати операції “Первоцвіт”: екологи вилучили понад 300 букетів

1

Упродовж 5 – 8 березня в межах операції “Первоцвіт” на ринках м. Львова здійснено рейдові перевірки щодо виявлення незаконної реалізації первоцвітів без відповідних дозвільних документів. Зокрема, перевірки провели на ринках “Привокзальний”, “Стрийський”, “Сихівський”.

Про це інформує департамент екології та природніх ресурсів Львівської ОДА.

Під час рейдових перевірок на сімох громадян складено протоколи за правопорушення та вилучено близько 300 букетів первоцвітів. Всі матеріали скеровано до судових органів за місцем проживання винних осіб для подальшого розгляду.

Окрім того, 7 березня в ході операції у с.Пісочне Миколаївського району, на автомобільній трасі Львів-Сколе виявлено факти незаконної реалізації первоцвітів. На правопорушників працівниками Держекоінспекції у Львівській області складено протоколи про адміністративні правопорушення за незаконну реалізацію квітів білоцвіту весняного.

Департамент екології та природних ресурсів вкотре закликає громадськість Львівщини не зривати, не продавати і не купувати червонокнижних рослин! Під час прогулянок містом, помічаючи місця торгівлі рідкісними видами ранньоквітучих, телефонуйте на гарячу лінію області “112”, “102” (Поліція), (032) 238-73-70 (Держекоінспекція у Львівській області).


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

До Дня Конституції у Львові відбудуться святкові заходи
Майже 600 млн. грн. акцизного податку надійшло до бюджету від великих платників – виробників підакци...
На Львівщині оптимізовують ліжкову мережу закладів охорони здоров’я
Міністр інфраструктури Андрій Пивоварський провів зустріч із керівництвом Львівської залізниці
Перший урок у навчальних закладах Львівщини проведуть під гаслом «Нам є що захищати»
Відбувся черговий рейд щодо заборони спалювання сухої рослинності та її залишків