k2FtbBdWr1

Робоча група напрацьовує стратегію розвитку Львівської області до 2027 року

1

У середу, 5 червня, у департаменті екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації відбулось чергове засідання робочої групи «Екологія» з метою підготовки проектних ідей до проекту Плану заходів з реалізації Стратегії у 2021-2023 роках та розроблення проекту Стратегії розвитку Львівської області на період до 2027 року, яка має на меті збалансований регіональний розвиток Львівської області, підвищення якості життя та добробуту населення.

Під час засідання начальник відділу стратегічного планування департаменту економічної політики облдержадміністрації Вадим Табакера презентував основні напрями роботи під час розробки Стратегії розвитку Львівської області на період до 2027 року.

Засідання відбулося в форматі мозкового штурму, під час якого всі присутні ділилися своїми думками та напрацюваннями, які можна втілити під час розробки та реалізації Стратегії.

Зазначаємо, що однією з операційних цілей Стратегії є «Екологія», яка передбачає реалізацію ключових завдань у галузі охорони навколишнього природного середовища.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

«Я дуже хочу, щоб Львівщина стала прикладом українсько-польської співпраці», - Олег Синютка
Діти з Луганської області відпочиватимуть на Львівщині
«Львівщина сьогодні – добрий майданчик для введення інновацій», - Олег Синютка урочисто відкрив агра...
У Львівській ОДА навчають проектного менеджменту
На Львівщині розпочалось засідання Міжпарламентської Ради Україна-НАТО
МОЗ забезпечить державне фінансування операцій з трансплантації у Львові, - Максим Степанов