k2FtbBdWr1

Робоча група напрацьовує стратегію розвитку Львівської області до 2027 року

1

У середу, 5 червня, у департаменті екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації відбулось чергове засідання робочої групи «Екологія» з метою підготовки проектних ідей до проекту Плану заходів з реалізації Стратегії у 2021-2023 роках та розроблення проекту Стратегії розвитку Львівської області на період до 2027 року, яка має на меті збалансований регіональний розвиток Львівської області, підвищення якості життя та добробуту населення.

Під час засідання начальник відділу стратегічного планування департаменту економічної політики облдержадміністрації Вадим Табакера презентував основні напрями роботи під час розробки Стратегії розвитку Львівської області на період до 2027 року.

Засідання відбулося в форматі мозкового штурму, під час якого всі присутні ділилися своїми думками та напрацюваннями, які можна втілити під час розробки та реалізації Стратегії.

Зазначаємо, що однією з операційних цілей Стратегії є «Екологія», яка передбачає реалізацію ключових завдань у галузі охорони навколишнього природного середовища.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

У 2014 році Львівський обласний центр зайнятості працевлаштував 47,2 тисячі мешканців
Біоенергетичний потенціал Львівщини представили на міжнародній конференції
На Львівщині обсяг промислової продукції зріс на понад 5 %
У межах National Moth Week екоосвітяни спостерігали за метеликами
«Wizz Air» відкрила новий авіарейс зі сполученням Вільнюс-Львів-Вільнюс
Для розвитку села ключове питання – це аудит земель, - Олег Синютка під час Ради регіонального розви...