k2FtbBdWr1

Робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення здійснила виїзд у смт Добротвір

IMG-1db9b345e0e373120cb24e9ea61bdd81-V

З метою інформування суб’єктів господарювання, які здійснюють торгову діяльність у смт Добротвір, 9 вересня 2020 року відбувся виїзд робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Члени робочої групи провели інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо оформлення трудових відносин та виплати заробітної плати 12 суб’єктам підприємницької діяльності. Роз’яснювали працівникам, що особи, які працюють без трудового договору позбавлені трудових прав та соціальних гарантій, таких, як: оплачувана відпустка, страхові виплати  у разі хвороби чи на випадок безробіття. Така категорія працівників не матиме  змоги захистити свої права, а в майбутньому позбавляє себе гідної пенсії.

Ці заходи,  окрім соціального захисту працівників, мають важливе значення тому, що виплата заробітної плати в «конвертах» зменшує надходження до бюджету.

Виявлені порушення робочою групою, були розглянуті на засіданні робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Також, в телефонному режимі згідно даних звітності по ЄСВ у 25 суб’єктів господарювання за травень – липень  була виплачена заробітна плата не в повному обсязі. Проведена робота з  суб’єктами господарювання, так званими «мінімізаторами» котрі виплатили заробітну плату меншу  законодавчо встановленого мінімуму. Добросовісні роботодавці надали пояснення своїм діям в рамках закону.

Робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення надалі буде проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу.

IMG-b5f4c639f65bbd0b3a503391fce1d7c6-V


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: