k2FtbBdWr1

Робоча поїздка голови райдержадміністрації в Незнанівську сільську раду

шн5

З метою вивчення та вирішення проблемних питань району, 9 серпня голова райдержадміністрації Володимир Кирилич здійснив робочу поїздку в Незнанівську сільську раду, де ознайомився з роботою соціальної сфери та інфраструктури села.

Очільник району спільно з першим заступником Андрієм Вашківським провів робочу зустріч з сімейним лікарем села Незнанів Галиною Литвин щодо стану укладання угод з мешканцями сіл Незнанів та Полонична. На зустрічі також були присутні Незнанівський сільський головою Юрій Мазур та Полоничнівський сільський голова Ігор Ваврук. Галина Миколаївна зазначила, що вже підписано 1040 декларацій з мешканцями сіл. Також поінформувала, що приміщення ФАПу потребує поточного ремонту.

Цього ж дня Володимир Ігорович відвідав Незнанівський НВК «ЗНЗ І-ІІ ст. -ДНЗ». Спільно з першим заступником Андрієм Вашківським та директором школи Ганною Федькович ознайомився з результатами роботи капітального ремонту із утеплення фасаду Незнанівського НВК, оглянув приміщення школи. Також обговорено питання та оглянуто площадку де буде встановлено майданчик з тренажерним обладнанням.

Всі порушенні питання, що потребують більш детального вивчення взято на особистий контроль голови райдержадміністрації.

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Винниківська школа-інтернат отримала понад 50 книг від благодійників
Верховна Рада хоче посилити відповідальність за злочини проти військовослужбовців
Олег Синютка та В’ячеслав Кириленко обговорили з ректорами Львівських ВНЗ проблеми освітньої галузі
На Львівщині запрацював перший регіональний центр Національної академії мистецтв України
У народних домах Львівщини проведуть майже 7 тисяч мистецьких заходів
Вшанували Велетів нації