k2FtbBdWr1

Робочий виїзд у Вирівську сільську раду

DSC03612 - Копія

Відповідно до графіку виїздів у населені пункти району 13 вересня заступник голови райдержадміністрації Михайло Мазяр відвідав село Вирів, де поспілкувався з працівниками Вирівської сільської ради, місцевими мешканцями. На зустріч із керівництвом району прийшла мати демобілізованого бійця АТО щодо виділення її синові земельної ділянки, порушувалося питання виплати матеріальної допомоги.

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Андрій Загайко ознайомив з інформацією: «10 міфів про субсидії» та «Держава піклується про тебе», надав інформаційні плакати. Заступник військового  комісара – начальник відділення комплектування Кам’янка-Бузького РВК майор Ганна Петренко надала методичну допомогу у веденні військового обліку, оглянула куток допризовника та “Військова служба за контрактом”, поінформувала, що держава підвищує фінансове забезпечення військовослужбовців, які служать за контрактом.

Сьогодні Збройні Сили України пропонують гідне грошове забезпечення, можливості просування по службі, належні умови проживання, можливості навчання та соціальні гарантії я к військовослужбовцям, так і їх родинам.

За результатами зустрічі було надано відповідні доручення керівникам структурних підрозділів  райдержадміністрації, служб району для сприяння у вирішенні проблемних питань села Вирів.

DSC03604


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Психологи Львівщини допомагатимуть учасникам АТО
Запрошуємо регіональних підприємців до участі в Міжнародній виставці-ярмарку «Брест. Співдружність -...
За збитки, завдані дорогам Львівщини, оштрафовано 29 вантажівок
З нагоди Дня Незалежності у дворику Палацу Потоцьких виступлять відомі музиканти та виконавці
Порада водіям - як їздити в дощову погоду
СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ НАГАДУЄ: запобігти біді завжди легше, ніж потім ліквідовувати її наслідки