k2FtbBdWr1

Робота Школи волонтерів

IMG_7872 - Копія

На виконання програми Кам’янка-Бузького РЦСССДМ на 2017 рік та відповідно до планів роботи центру 30 березня відбулась робота Школи волонтерів. Було проведено підготовчу зустріч до роботи із дітьми з обмеженими можливостями та залучення їх до змістовного дозвілля.

Під час зустрічі директор центру Корнілейко Наталія Іванівна розповіла про історію створення та ідею центру для дітей з особливими можливостями. Практичний психолог центру ознайомила волонтерів з особливостями  порушень розвитку  у дітей  з обмеженими можливостями і методики робити з ними (методика Монтессорі, арт-терапія, піскотерапія та лікувальна фізкультура).

Після ознайомлення з роботою центру волонтери приступили до практичних навиків. Де волонтери показали своє толерантне ставлення до дітей з особливими потребами та з великим бажанням організували дозвілля кожній дитині.

По закінченню заходу волонтери ділилися своїми емоціями та враженнями між собою і з фахівцем соціальної роботи І категорії Оксаною Заяць та провідним фахівцем із соціальної роботи Христиною Яцушко.

В заході взяло участь – 13 осіб.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: