k2FtbBdWr1

Робота Центру надання адміністративних послуг Кам’янка-Бузької районної державної адміністрації Львівської області за 10 місяців 2015 року

6

 

За 10 місяців 2015 року послугами  Центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації, який очолює Ольга Годзь, скористалися понад 5892 суб’єкта звернення для отримання адміністративних послуг, надано 5643 адміністративних послуг, в т. ч. 347 відмов. Центр надання адміністративних послуг Кам’янка-Бузької районної державної адміністрації знаходиться на 5 місці в області за кількістю наданих адміністративних послуг.

Найчастіше запитуваними послугами є послуги відділу Держгеокадастру у Кам’янка-Бузькому районі, які складають 79% від усіх наданих послуг ЦНАП з початку 2015 року.

Послуги надаються вчасно (відсоток достроково наданих адміністративних послуг суб’єктами надання адміністративних послуг стоновить 88,13%, з порушенням термінів надано 4,98% послуг).

З 04.10.2015 року відповідно до ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення умов ведення бізнесу (дерегуляція)» адміністраторами ЦНАП здійснюється прийом та реєстрація заяв на отримання адміністративних послуги у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, за даний період даною послугою скористалося 50 осіб, а з початку 2015 року послугами реєстраційної служби Кам’янка-Бузького районного управління юстиції через ЦНАП скористалося понад 490 осіб.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: