k2FtbBdWr1

РОБОТА З ЛЮДЬМИ ЗАВЖДИ ЦІКАВА ТА РІЗНОМАНІТНА

кр1

 

Робота у службі зайнятості не тільки цікава, але наповнена постійними змінами. «Чому?» – запитаєте ви. Та тому, що однією із причин є систематичні новації та впровадження сучасних технологій, які реалізує Державний центр зайнятості. До того ж спілкування з людьми не може бути нудним і одноманітним. Адже кожний клієнт для нас – це особистість зі своїми потребами, зі своїм баченням ситуації, зі своєю «правдою».

Щодня до держустанови звертаються краяни з різними проблемами: одним потрібне місце праці, іншим – навчання, а дехто хоче започаткувати власну справу, хтось підзаробити на тимчасових роботах тощо. Працедавці ж звертаються до СЗ у пошуках кваліфікованого персоналу.
Задля того, щоб допомогти клієнтам, було запроваджено нові підходи до надання соціальних послуг пошуковцям роботи: з’явилися посади «реєстратора» і «кар’єрного радника».

Реєстратор відіграє надзвичайно велику роль, адже першим зустрічає відвідувача та налаштовує його на тісну взаємодію задля вирішення питання працевлаштування у найкоротші терміни. Відтак, ця посада вимагає від фахівця високого рівня професійної компетенції, дотримання етичних норм у спілкуванні, вміти знаходити індивідуальний підхід до кожного, уникаючи формалізму та бюрократії.

Отже, реєстратори служби зайнятості повинні постійно розвиватися, щоб громадяни, котрі шукають роботу, повернулися до трудового життя якнайшвидше та залишилися задоволеними якістю послуг служби зайнятості.

кр2

Ірина Кіт, провідний фахівець з питань зайнятості Кам’янка-Бузької районної філії ЛОЦЗ


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: