k2FtbBdWr1

Робота з пільговими категоріями населення

Сектором  з питань сімейної політики відділу грошових виплат і компенсацій надано консультацій з питань надання пільг і субсидій, право на призначення державних соціальних допомог багатодітним сім’ям – 58.

Продовжено посвідчення багатодітним сім’ям – 18 особам та видано 11 посвідчень дітям з багатодітної сім’ї, 2 – для батьків.

На виконання розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації  від 14.04.2014 № 115/0/5-14 щодо реалізації завдань та заходів Державної програми забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2016 року інформуємо, що у Районному центрі зайнятості населення протягом І півріччя 2016 року було проведено 5 семінарів на вищевказану тематику  для 51 особи із числа безробітних.

Головним державним соціальним інспектором здійснено обстеження матеріально-побутових умов проживання 12 сімей та надано консультацій щодо призначення допомог та субсидій 40 особам.

Скеровано 4 дитини із багатодітних та малозабезпечених сімей  району у ДП «УДЦ Молода гвардія»; 8 – в ОСТ «Лісотехнік» (4 дітей учасників АТО,2 дітей позбавлених батьківського піклування, 2  дітей з малозабезпечених багатодітних сімей); 4 дитини, позбавленні батьківського піклування – в ОТ «Світанок»; 9 дітей – в ОТ «Зелений гай» з них: 7 – з багатодітних сімей, 3- діти учасників АТО; 6 дітей учасників АТО – в ОТ «Веселка»; 2 дітей з багатодітних сімей  в ОТ « Ровесник»; 2 дітей учасників АТО в ОТ « Дружба».


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

ІНФОРМАЦІЯ для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим та міста Севастополь
Довідка про роботу відділів Управління соціального захисту населення райдержадміністрації за періо...
Відділ грошових виплат і компенсацій
Відповідно до ст..12 ЗУ „Прос татус ветервнів війни, гарантії їх соціального захисту” учасникам бойо...
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ добору на період дії карантину на зайняття посади головного спеціаліста ...
Жительці смт Добротвір присвоєно почесне звання «Мати–героїня»