k2FtbBdWr1

Робота з пільговими категоріями населення

Сектором  з питань сімейної політики відділу грошових виплат і компенсацій надано консультацій з питань надання пільг і субсидій, право на призначення державних соціальних допомог багатодітним сім’ям – 58.

Продовжено посвідчення багатодітним сім’ям – 18 особам та видано 11 посвідчень дітям з багатодітної сім’ї, 2 – для батьків.

На виконання розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації  від 14.04.2014 № 115/0/5-14 щодо реалізації завдань та заходів Державної програми забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2016 року інформуємо, що у Районному центрі зайнятості населення протягом І півріччя 2016 року було проведено 5 семінарів на вищевказану тематику  для 51 особи із числа безробітних.

Головним державним соціальним інспектором здійснено обстеження матеріально-побутових умов проживання 12 сімей та надано консультацій щодо призначення допомог та субсидій 40 особам.

Скеровано 4 дитини із багатодітних та малозабезпечених сімей  району у ДП «УДЦ Молода гвардія»; 8 – в ОСТ «Лісотехнік» (4 дітей учасників АТО,2 дітей позбавлених батьківського піклування, 2  дітей з малозабезпечених багатодітних сімей); 4 дитини, позбавленні батьківського піклування – в ОТ «Світанок»; 9 дітей – в ОТ «Зелений гай» з них: 7 – з багатодітних сімей, 3- діти учасників АТО; 6 дітей учасників АТО – в ОТ «Веселка»; 2 дітей з багатодітних сімей  в ОТ « Ровесник»; 2 дітей учасників АТО в ОТ « Дружба».


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Про проведення перерахунку усіх видів державних допомог, які надаються із врахуванням прожиткового м...
Звіт відділу персоніфікованого обліку пільговиків з 29.03.2016р. по 05.04.2016р.
Інформація про завершення перевірки
Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 27.09.2017 № 721 « Про внесення змін до пун...
Про затвердження паспортів бюджетних програм на 2019 рік у новій редакції. УСЗН
Управління соціального захисту населення оголосило добір на зайняття посади державної служби категор...