k2FtbBdWr1

Ротація особового складу 3 батальйону відбудеться до кінця листопада 2014 року

c691cbe5099ac16f920a226a73be752d-487x348

Генштабом Збройних Сил України заплановано провести ротацію особового складу 3 батальйону територіальної оборони Львівщини до кінця листопада 2014 року. Про це сказано у відповіді Міністерства оборони України на звернення Львівської ОДА від 01.10.2014 року щодо вирішення питань 3 батальйону територіальної оборони.

«3 батальйон територіальної оборони з 09.07.2014 року переданий в оперативне підпорядкування керівнику антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей. У той же час, враховуючи тривалий строк виконання завдань в зоні проведення антитерористичної операції, Генеральним штабом Збройних Сил України заплановано провести ротацію особового складу батальйону до кінця листопада 2014 року», – сказано у відповіді Міноборони.

На прохання родичів військовослужбовців 3 батальйону, Львівська ОДА також звернулась до Міноборони за роз’ясненням з приводу визначення юридичної адреси. «Батальйони територіальної оборони не мають пункту постійної дисклокації, їм визначається лише місця формування (розформування) та виконання бойових завдань», – йдеться у відповіді Міноборони.

Як повідомив заступник голови Львівської ОДА Володимир Харчук, із відповіддю, яка надійшла з Міноборони, він ознайомив представників матерів та родичів військовослужбовців. “Ми відкриті до спілкування із рідними військовослужбовців, і реагуємо на усі їх звернення у межах компетенції Львівської ОДА. Тому на сьогодні немає жодних підстав вдаватись до таких крайніх методів як перекриття доріг, що паралізує рух у центрі Львова”, – зазначив Володимир Харчук.

Нагадаємо, 1 жовтня голова Львівської ОДА Юрій Турянський зустрівся представниками матерів та родичів солдат третього батальйону територіальної оборони Львівщини. Оскільки питання ротації війських не є в компетенції Львівської ОДА, керівник Львівщини звернувся із відповідним листом до Міністерства оборони України.

«Жодних військових завдань я не можу ставити перед батальйоном. Третій батальйон знаходиться у підпорядкуванні вищого військового керівництва, а не голови ОДА», – пояснив Юрій Турянський.

Водночас Львівська ОДА є відповідальною за матеріально-технічне та фінансове забезпечення військових третього батальйону і воно сьогодні є на належному рівні. Загалом для потреб батальйону з обласного бюджету було виділено 1 млн. грн.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: