k2FtbBdWr1

Розглянули можливості посилення контролю та відповідальності за життя та здоров’я кожної дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування

IMG_20200225_103346

На виконання листа Міністерства соціальної політики України від 11.01.2020р. №321/0/2-20/37, доручення заступника голови Львівської обласної державної адміністрації від 17.01.2020р. №2/0/6-20 та з метою забезпечення найкращих інтересів дітей, дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, службою у справах дітей Кам’янка-Бузької районної державної адміністрації, під головуванням керівника апарату Любові Височанської, 25 лютого була проведена нарада щодо посилення контролю та відповідальності за життя та здоров’я кожної дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, яка виховується у прийомній сім’ї, дитячому будинку сімейного типу, сім’ї опікуна, піклувальника.

У спільній нараді взяли участь представники районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, поліції, охорони здоров’я, освіти та управління соціального захисту населення.

Під час наради були обговорені питання належної взаємодії та негайного реагування всіх структурних підрозділів, у випадках порушень прав дітей, в тому числі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу, сім’ях опікунів, піклувальників.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: