k2FtbBdWr1

Розпочалося комісійне обстеження харчоблоків загальноосвітніх навчальних закладів району

IMG-ce55b034dd0732a2a9956c8be45865a5-V

Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації створена районна робоча група, яка розпочала комісійне обстеження харчоблоків загальноосвітніх навчальних закладів району. Так, 23 січня відбулося обстеження харчоблоків  ЗОШ І-ІІІ ст. смт Запитів, Руданецького НВК «ЗНЗ І-ІІ ст. – ДНЗ», ЗОШ І-ІІІ ст. смт Новий Яричів, Дідилівського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. – ДНЗ» щодо їх матеріально-технічного забезпечення та дотримання санітарного законодавства.

Правильно організоване харчування має велике значення для нормального фізичного та нервово-психічного розвитку дітей, підвищує їх працездатність, витривалість, стійкість до несприятливих факторів зовнішнього середовища, інфекційних та інших захворювань.

Харчування повинно бути доброякісним та безпечним в епідемічному відношенні, що, до певної міри, залежить і від санітарно-технічного стану харчоблоку, його оснащеності необхідним технологічним та холодильним обладнанням.

Обстеження провели завідувач сектору з питань цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи райдержадміністрації Олег Хаба, начальник відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Кам’янка-Бузького районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області Любов Булаш, методист відділу освіти райдержадміністрації Наталія Біда, начальник відділу нагляду за дотриманням санітарного законодавства Кам’янка-Бузького районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області Гафійка Ласоха.

 

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: