k2FtbBdWr1

Розпочався прийом пропозицій для участі в Програмі щодо будівництва футбольних полів зі штучним покриттям

1

Департамент економічної політики Львівської облдержадміністрації у межах реалізації бюджетної програми “Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України” інформує про оголошення прийому пропозицій для участі у вищевказаній Програмі. Він триватиме з 6 квітня по 13 квітня 2018 року.

Районні державні адміністрації, міста обласного значення та об’єднані територіальні громади можуть подавати проекти будівництва (нове будівництво, реконструкція, у тому числі виготовлення проектної документації) футбольних полів (майданчиків) із штучним покриттям, які повинні відповідати таким вимогам:

обов’язкове співфінансування з місцевих бюджетів або інших джерел, не заборонених законодавством (50% і вище);
розміщення об’єкта на території, що належить до опорних закладів освіти чи дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

Для участі в Програмі в департамент економічної політики облдержадміністрації (м. Львів, вул. Винниченка, 18, каб. 422) необхідно подати наступні документи:

  • пропозиції щодо включення об’єкта до переліку об’єктів з відповідним обґрунтуванням;
  • зведений кошторисний розрахунок (у разі наявності);
  • звіт за результатами експертизи проектів будівництва (у разі наявності);
  • акт (наказ, розпорядження, рішення) про затвердження проектної документації (у разі наявності);
  • документи щодо форми власності на земельну ділянку;
  • документи щодо класу наслідків (відповідальності) для об’єктів будівництва  та підтвердження залишкової вартості для всіх проектів (у разі наявності);
  • копії рішень органів місцевого самоврядування про співфінансування з місцевого бюджету проектів, завірені в установленому порядку (у разі наявності), або гарантійні листи із зазначенням обсягів співфінансування та дати прийняття відповідного рішення.

У Держбюджеті на 2018 рік на програму “Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України” закладено 370 млн  гривень.

Для довідки: у рамках вищевказаної програми по Львівській області уже успішно реалізовується 18 об’єктів у Жовківському, Пустомитівському, Бродівському, Камянка-Бузькому, Миколаївському, Яворівському, Городоцькому районах, Солонківській, Мурованській, Новокалинівській, Вільшаницькій та Ходорівській ОТГ, містах Червонограді, Трускавці та Дрогобичі.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: