k2FtbBdWr1

Розвиток експорту і промоція у світі українських товарів є однією із ключових цілей всіх органів влади, – Маркіян Мальський під час ХІХ Міжнародного економічного форуму

_1572601905_613x321.66701030928_3_0

Сьогодні, 1 листопада, стартував другий  день традиційного щорічного ХІХ Міжнародного економічного форуму на Львівщині. Участь в урочистому  відкритті  економічної дискусійної панелі “Експортний потенціал Львівщини в системі євроінтеграційних процесів” взяв голова Львівської обласної державної адміністрації Маркіян Мальський.

“Ніхто не сумнівається, що за експортом є майбутнє. Розвиток легкої та харчової промисловостей , виробництва тощо та не лише товарів, але й послуг, є одним із ключових елементів, над якими нас потрібно всім спільно працювати. Я вірю в те, що експорт зростатиме. Тут, в Україні, є шалені перспективи, які потрібно реалізовувати. На шляху бізнесу завжди є ті чи інші перепони, але спільною працею ми зможемо їх подолати. На сьогоднішній день розвиток експорту і промоція у світі українських товарів є однією із ключових цілей всіх органів влади: як Президента України, так і Кабінету міністрів, Верховної ради. Я вірю, що кожен з нас, який є патріотом України, свідомо працює над тим, щоб експорт розвивався. Я думаю, що розвинуті ринки, такі як: Європейського Союзу , американський ринок є складними. Відтак, нам потрібно працювати над покращенням якості”, – зазначив очільник Львівщини.

У межах заходу  Маркіян Мальський вручив сертифікати підприємцям з нагоди завершення навчального курсу «Школа експортера для початківців».

Нагадаємо, що Школа експортера запрацювала на Львівщині  у 2018 році і стала однією із складових роботи Львівської ОДА із підтримки експорту в області.  Це і торговельні місії, промоція, спеціалізація по країнах, пошук контрагентів та супровід експортера, які здійснюють сектор з просування експорту та Служба підтримки експортера.

Окрім того, у межах економічного блоку презентували каталог “Експортний потенціал Львівщини”. У ньому представлені  215 підприємств деревообробної, будівельної, легкої, машинобудівної, меблевої, металообробної, поліграфічної, харчової, хімічної промисловостей.

“На Львівщині є багато компаній, які продаються у багатьох країнах світу. Ми підготували експортний каталог Львівщини. Тут є наведені компанії, які працюють з іноземними ринками та готові розвиватися. Загалом, ми показуємо дуже непоганий результат, який підтверджує рейтинг Doing Business 2020. Ми щорічно зростаємо у цьому рейтингу і не будемо зупинятися. Є багато речей, які ми спільно можемо покращити. Це все нелегкий шлях, але ми будемо рухатися тільки вперед”, – додав Маркіян Мальський.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

За гуманітарну участь в АТО Івана Маланича нагородили державною відзнакою
У Львівській ОДА напрацьовують Орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю на 2018 рік
8 вересня - Всесвітній день надання першої допомоги
На виконання природоохоронних заходів Львівщина у 2019 році залучила понад 100 млн гривень
На Львівщині вперше відзначать День Західного Бугу
До уваги аграріїв: ЄС знизив допустимі норми для використання засобів захисту рослин на основі хлорп...