k2FtbBdWr1

Розвиток культурного та туристичного потенціалу малих міст України розглянули на Всеукраїнській конференції

1

7-8 червня представники управління туризму та курортів облдержадміністрації та Новострілищанської об’єднаної територіальної громади взяли участь у Другій Всеукраїнській конференція «Культура та креативні індустрії – як основа розумної стратегії розвитку малої території», яка відбулась за підтримки Міністерства культури України в м. Тульчин Вінницької області.

Конференцію відвідали Прем’єр-міністра України Володимир Гройсман, Міністр культури України Євген Нищук та народний депутат України Микола Кучер.

Під час конференції відбулася презентація кращих практик Європейського Союзу з розвитку культурного та туристичного потенціалу малих міст України. Представлено проекти з популяризації культурного недбання невеликих міст країн Європейського союзу, Східного партнерства та України, а також напрацювання рекомендацій щодо використання історико-культурного туристичного ресурсу міст як чинника їхнього економічного розвитку у рамках децентралізації.

За ініціативи Міністерства культури Україна приєдналася до програми Ради Європи «Культурні маршрути», завдяки цій програмі країна зможе популяризувати об’єкти культурної спадщини, залучати туристів, сприятиме проведенню фестивалів та зростанню відвідуваності українських закладів культури.

Учасниками конференції були представники місцевого самоврядування з різних областей України, поважні гості з Литви і Португалії. Розглядалися питання реформи децентралізації в Україні, програма Ради Європи «Культурні маршрути», практичний досвід розвитку малих територій в Литві та Португалії.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Оголошено конкурсний відбір серед українських менеджерів для стажування у Німеччин
Відійшов у вічність Блаженніший Любомир
Наприкінці жовтня відбудеться сходження на найвищу вершину Львівщини – гору Пікуй
Україна та Канада продовжують зміцнювати безпекове партнерство – Президент
Лазерне шоу та найбільший ієрогліф - на Львівщині відзначать Китайський Новий рік
Спеціальна комісія перевірить виконання вимог законів з питань цивільного захисту