k2FtbBdWr1

Розвиток мистецьких шкіл узгодили на нараді у Львівській ОДА

1

Сьогодні, 6 вересня, голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся із представниками мистецьких шкіл Львівщини, аби узгодити питання подальшої діяльності закладів.

У межах зустрічі порушили питання рівня охоплення мистецькою освітою дітей шкільного віку, презентували роботу департаменту культури в напрямі розвитку мистецької освіти, а також узгодили нагальні питання, зокрема, довезення дітей на навчання та атестацію педпрацівників.

«Якщо кілька років тому у сфері мистецької освіти, як і у багатьох інших, була проблема відсутності коштів, то тепер постало питання їх ефективного використання. Зараз є велика проблема з правильними управлінськими рішеннями, тож ми повинні спільно працювати над грамотним розвитком цієї галузі», – звернувся до присутніх Олег Синютка.

Представники мистецьких шкіл мали змогу поставити питання та отримати на них фахові відповіді. Під час наради також представили графіки проведення кущових нарад щодо змін до Положення про атестацію педагогічних працівників освіти сфери культури.

Окрім того, 13 колективів мистецьких шкіл нагородили подяками голови облдержадміністрації, проекторами та екранами.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: