k2FtbBdWr1

Розвиток підприємств області в центрі зустрічі у Львівській ОДА

1

Сьогодні, 30 березня, у Львівській ОДА відбулася зустріч щодо розвитку підприємств Львівщини. Зокрема порушили питання приватизації державних підприємств.

«Результати  приватизації, яка мала місце в 90-2000-х роках, є досить неоднозначні. На прикладі Львівської області є чимало підприємств, які були приватизовані в різні періоди і по цих підприємтвах ситуація склалася по різному. З позитивного це  підприємство «ОДВ-Електрик»у Новому Роздолі, зараз тут працює 1,5 тисячі осіб та Львівський завод «РЕМА». Також у 2017 році відновив свою діяльність Жидачівський целюлозно-паперовий завод, який демонструє, що ми маємо здатність відновлювати промисловість Львівщини», – зазначив директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Роман Филипів.

Як наголосив Роман Филипів, у процессах приватизації чи то державного чи коммунального майна важливим є контроль відповідних документів.

«Тут ми повинні разом і регіональна влада, і органи місцевого самоврядування і громадськість, насамперед контролювати процеси підготовки відповідних документів і контролювати виконання цих угод», – наголосив Роман Филипів.

Також в межах заходу зосередили увагу на питанні Дрогобицького солеварного заводу з точки зору промислового, туристичного та культурного розвитку.

Серед учасників заходу – представники Львівської ОДА, регіонального відділення Фонду державного майна України у Львівській області, підприємств та Громадської ради при Львівській ОДА.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

«Проектний менеджмент – основа розвитку громади»: у Львівській ОДА триває цикл тренінгів для цільови...
На Львівщині розглянули шляхи розвитку природно-заповідного фонду
Львівщина налагоджує багатовекторну співпрацю з Республікою Молдова
У кожному районі області створять Алею Пам’яті
Спалення сухої рослинності завдало збитків на кілька мільйонів гривень
У Дрогобичі очільник Львівщини відвідав підприємство з виготовлення бурового інструменту