k2FtbBdWr1

Розвиток промисловості, машинобудування і аграрної сфери:Львівщина активізує співпрацю з Республікою Білорусь

1

4 червня, відбулась робоча нарада українських підприємців із заступником Міністра промисловості Республіки Білорусь Дмитром Корчаком  та білоруською бізнес-делегацією.

Під час зустрічі перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський  ознайомив представників білоруського бізнесу із економічним розвитком регіону.

“Львівська область – економічно розвинений регіон, який має сталі традиції щодо розвитку машинобудування, сільського господарства, промисловості.  Під час цього засідання сподіваюсь, ми зможемо напрацювати важливі напрямки співробітництва для області ”, – наголосив Ростислав Замлинський.

Також українські бізнесмени  окреслили діяльність  підприємств, які очолюють і зазначили, що український бізнес відкритий до співпраці.

У відповідь заступник Міністра промисловості Республіки Білорусь Дмитро Корчак  наголосив на спільному розвитку торгово-економічних відносин і запросив українську делегацію на форум, який відбудеться у жовтні у Гомелі.

Відтак сторони акцентували увагу на конкретних сферах подальшої співпраці. Серед них – агропромисловий напрям, машинобудування, розвиток інфраструктури.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

На потреби учасників АТО та родин Героїв Небесної Сотні – майже 160 тис грн
Виконання ремонтних робіт на об'єктах інфраструктури області у 2017 році – абсолютний рекорд за часи...
Олег Синютка проінспектував хід робіт із реконструкції школи в Оброшино
"Книга "Червоний Голодомор" – це ще один шанс донести до усього цивілізованого світу ...
У липні 51 приватне домогосподарство на Львівщині оформило документи на «зелений» тариф
Борщівник Сосновського знищили на площі майже 130 гектарів