k2FtbBdWr1

Руслан Філіпсонов боровся за життя, а в боротьбі виростає сила і це геройство мусить мати нагороду

жовтанці

-Я твердо вірю в нашу перемогу у війні!- такі слова сказав нам на завершення зустрічі батько полум”яного патріота, учасника АТО Руслана Філіпсонова. Заступник голови райдержадміністрації Михайло Мазяр передав йому від керівництва району пам”ятний знак, медаль “25 років Незалежності України”. Володимир Філіпсонов розповів, як дві доби пролежав його син поранений у підвалі будинку десь біля Іловайська. Пройшов важкий шлях лікування у Харкові, Києві, потім 9 місяців лікувався в Австрії. “Я був удома, займався господаркою, а мама була завжди поруч із сином. І, дякувати Богу, ці страшні рани зажили”,  – сказав батько героя. А сільський голова Жовтанецької сільської ради Уляна Максимишин розповіла, як приїжджала в цю сім”ю з головою райдержадміністрації Володимиром Кириличем, очільник району з”ясовував, чим необхідно допомогти важкопораненому бійцю. Тоді був організований телемарафон зі збору грошей, кошти збирали волонтери, всі люди доброї волі. Боєць переніс багато операцій. 

Цьогоріч Руслан Філіпсонов був запрошений на святкування Дня Незалежності в столицю України місто Київ. Поділився з батьками своїми гарними враженнями від військового параду, цим було показано, що Україна є, було показано міць держави. Бо недарма кажуть: не забуваймо про меч, учімося міцніше тримати його в руках.

Нині колишнього випускника Львівської політехніки, потім працівника Львівського університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.З.Гжицького запросили на роботу в Національну академію сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного — провідний вищий військовий навчальний заклад України! А мені згадався патріотичний, просто від серця виступ молодого бійця АТО на сесії Кам”янка-Бузької районної ради. Тоді він щиро дякував усім за допомогу. То ж, нехай Всевишній поблагословить його життєву стежину на радість матері і батькові, сестрам, усій родині. Бо Руслан боровся за життя, а в боротьбі виростає сила і це геройство мусить мати нагороду.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Після негоди електропостачання відновили у 2/3 населених пунктах
У Львівській ОДА хочуть бачити на полицях крамниць товари місцевих виробників
Як розпочати кар’єру молодому спеціалісту, – "PROFI DAY" у Львові
У Вінниці стартувала програма з підтримки децентралізації "U-LEAD з Європою"
Законопроекти про розвиток сільського господарства обговорили із аграріями
Звернення Президента з нагоди 26-ї річниці Всеукраїнського референдуму на підтвердження Акта проголо...