k2FtbBdWr1

“Щастя й добро посилай Україні” – побажання вихованців ЦТДЮ

гол

24 січня заступник голови райдержадміністрації Михайло Мазяр взяв участь у коляд-вечорі, який відбувся в історико-краєзнавчому музеї Кам’янеччини. Захід підготували і провели керівники гуртків ЦТДЮ: “Дивослово” – Ольга Ворона та хорового – Галина Косаревич. Господині накрили святовечірній стіл із кутею, пампушками, грибами, часником, горішками та яблуками. Педагоги та гуртківці розповіли про різдв’яні традиції, колядували і віншували. А Новий рік засіяв долівку золотими зернами пшениці на мир, любов, добро та щедроти. Діти молились до Ісуса, всім серцем до Нього горнулися, просили посилати Україні щастя й добро.

– Від районної державної організації щиро дякуємо керівництву музею, ЦТДЮ, діткам, їхнім батькам та гостям за те, що ви свято бережете і примножуєте  українські народні традиції, зокрема, коляди і щедрування. Бажаю розквіту ваших талантів, адже рід наш прекрасний духовністю, – сказав Михайло Мазяр.

Діти були щасливими, бо вони виступили для своїх батьків, бабусь та дідусів, до декого глядачем прийшли хресні, тітки та дядьки. Всі радо фотографували, знімали на відео. З усього було видно, що ми живемо нашими дітьми, плекаємо їх і найкращі хвилини радощів – це бачити дітей щасливими. А для дітей “немає нічого сумнішого у цьому світі, ніж прокинутись уранці на Різдво, і не бути дитиною”.

Директор історико-краєзнавчого музею Кам’янеччини Оксана Грицишин сказала: “Сьогодні ви традиційно звеселили оселю музею, це наша давня співпраця з ЦТДЮ. Я бажаю, щоб хлопчики та дівчатка зростали здоровими, мудрими, щоб ваші родини були дружніми і щоб кожен учасник цього веселого різв’яного дійства прислужився Богові і Україні”.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: