k2FtbBdWr1

ЩОДО ПОДАННЯ ЗАЯВИ ПРО ТИМЧАСОВУ ЗМІНУ МІСЦЯ ГОЛОСУВАННЯ

vybory_ukrajina_4578

На період проведення чергових виборів Президента України 2019 року, виборці можуть звернутися до органу Державного реєстру виборців і подати заяву про зміну місця голосування без зміни виборчої адреси.

Порядок тимчасової зміни місця голосування виборця затверджений постановою ЦВК № 983 від 13 вересня 2012 року. Відповідно до зазначеної постанови громадянин України, який має право голосу на виборах, за мотивованим зверненням може подати заяву про тимчасову зміну місця голосування до органу ведення Реєстру:
– за вказаним у заяві місцем перебування виборця в день виборів Президента України (повторного голосування) чи місцем знаходження виборчої дільниці для голосування, яку він просить визначити місцем його голосування;
– за виборчою адресою заявника.
При поданні заяви громадянин повинен пред’явити документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, – паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянство України). Для громадян України – військовослужбовців документом, який пред’являється органу ведення Реєстру, також може бути посвідчення військовослужбовця або військовий квиток.
У заяві слід зазначити ідентифікаційні персональні дані виборця, які однозначно визначають його особу: прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові, дата, місце народження, його виборча адреса, а також мотивування необхідності тимчасової зміни місця голосування та адреса, де він перебуватиме в день виборів Президента України (повторного голосування), чи номер виборчої дільниці (дільниці для голосування), яку він просить визначити місцем його голосування.
До заяви додаються документи (копії документів), які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни виборчої адреси.
Примітка: заява подається від першого дня початку виборчого процесу і не пізніше п’яти днів до його завершення.
Для подання заяви про тимчасову зміну місця голосування звертайтеся за адресою:
м. Кам’янка-Бузька, вул.Незалежності, 27,
кабінет ЗА районної державної адміністрації, 1-й поверх.
Телефон для довідок: 2-32-89.

О.М.Леськів, начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Кам’янка-Бузької РДА


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: