k2FtbBdWr1

Щодо проведення Першого Глобального саміту з питань хімічної захищеності і безпеки та виставки-ярмарку технологій хімічної промисловості (м. Кєльце, Польща, 15 – 18 листопада 2015 року )

Повідомляємо , що у період з 15 по 18 листопада 2015 року у м. Кєльце (Польща) буде проведено перший Глобальний саміт з питань хімічної захищеності та безпеки, а також виставка-ярмарок технологій хімічної промисловості.

Зазначені заходи мають наступні тематичні напрямки:  –   хімічна захищеність і безпека та верифікація хімічної промисловості;               –   допомога і захист;                                                                                                                  –   безпека транспортування токсичних хімікатів;                                                     –   виявлення загроз, захист та реагування на загрози в хімічній галузі;                      –   поводження та утилізація токсичних хімікатів та відходів.

    Організаторами заходу виступають Міжнародний центр хімічної захищеності та безпеки (ICCSS) в м. Варшава та Конгрес-центр у м. Кєльце (Польща).                                                                                                                                Основною метою Саміту є покращення спроможностей державного
та приватного секторів у забезпеченні хімічної безпеки та захищеності, встановлення контактів та обмін кращими практиками та досвідом, активізація національної та міжнародної співпраці у галузі хімічної захищеності і безпеки.

            До участі у заході запрошуються представники урядових структур, підприємств, наукових кіл, промислових об’єднань, неурядових організацій, національні та міжнародні оператори та незалежні експерти.

 

 

Більш детальна інформація щодо умов участі розміщена на офіційному сайті організаторів зазначеного саміту та виставки www.chemss2015.org.

Просимо повідомити зацікавлених осіб, підприємства та  організації щодо проведення вказаного заходу.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: