k2FtbBdWr1

Щодо проведення виставкових заходів у Туреччині

У листопаді 2015 року в м. Бурса (Турецька Республіка)  за підтримки Торговельно-промислової палати провінції Бурса планується проведення наступних  виставкових заходів:

1.“CONTRACT HOTEL EXPO BURSA” відбудеться 11-14 листопада 2015 року у Виставковому та Конгрес-центрі «TÜYAP BURSA» – це перша виставка у Туреччині, яка є найбільшою платформою для міжнародного співробітництва,  забезпечить зустріч керівників вищої ланки та відповідальних осіб у придбанні місцевих й міжнародних компаній сфери послуг, насамперед готелів, ресторанів,  лікарень з широким спектром продукції, а також забезпечить можливість максимально збільшити туристичну та готельну діяльність компаній у рамках задоволеності клієнтів.

Більш детальну інформацію щодо заходу можна дізнатися за посиланням: http://www.contracthotelexpo.com/ru/index.html.

 2.“BURSA MARBLE BLOCK AND CONSTRUCTION MACHINERY 2015” відбудеться 25-28 листопада 2015 року у Виставковому та Конгрес-центрі «TÜYAP BURSA» при взаємодії з MADSİAD та при підтримці Bursa Metropolitan Municipality та Bursa Chamber of Commerce and Industry. На заході будуть присутні представники підприємств-виробників машинобудівної продукції для видобування та обробки будівельного природного каміння.

           Участь у цій виставці надасть можливість:

  • зустрітись у одному місці з закордонними професійними представниками галузі, встановити нові ділові зв’язки, та укласти партнерські угоди
  • уважно стежити за розвитком промисловості;
  • отримати нові інвестиційні можливості;
  • зміцнити свій бізнес-авторитет приймаючи участь и виставці, яка проводиться вперше;
  • створити бренд та отримати можливість вийти на нові ринки збуту;
  • визначити позицію вашої компанії на ринку, та знайти свою ділянку;
  • просувати нову продукцію, вивчаючи її успіх на ринку;
  • проаналізувати покупців (вивчити їх потреби та зміцнити відносини).

Більш детальну інформацію щодо участі та проведення виставки можна дізнатися за наступним посиланням: http://www.blokmermerfuari.com/ blokmermer_en/

Учасники обох виставок забезпечуються безкоштовним проживанням (2 доби), трансфером Стамбул-Бурса-Стамбул та трансфером між готелем та місцем проведення заходу.

 Просимо проінформувати в установленому порядку зацікавлені регіональні  підприємства .

  Заступник директора департаменту     (підпис)              Я.В. Пелиховський

Родін 2612713


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: