k2FtbBdWr1

Щодо роботи лісопильних об’єктів (пилорам)

Розглянувши лист Громадської ради Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства щодо рішення Львівської обласної ради № 249 від 27.09.2016 «Про впорядкування лісокористування у Львівській області та внесення доповнень до рішення обласної ради від 16.02.20016 № 77 «Про запровадження механізмів громадського контролю за використанням та відтворенням лісових ресурсів області» інформуємо лісопильні об’єкти (пилорам), які знаходяться на території району про вимоги щодо роботи лісопильних об’єктів:

  1. Лісопильний об’єкт має бути введений в експлуатацію згідно з чинним законодавством.
  2. Територія лісопильного об’єкта має бути огороджена.
  3. Лісопильний об’єкт повинен працювати за встановленим порядком робочого дня.
  4. На кожному лісопильному об’єкті має бути книга обліку лісопродукції (пронумерована, прошнурована, скріплена печаткою та погоджена райдержадміністрацією та податковими органами району), у яку відповідальна особа заносить відомості (дата звернення, прізвище власника лісоматеріалів, номери машин, супровідні документи, які підтверджують первинне походження лісопродукції, порода, асортимент, сорти лісопродукції, кількість одержаної в результаті переробки продукції).
  5. Документи на лісопродукцію, яка переробляється, мають зберігатись до виконання замовлення і повертатись їх власникові при вивезенні ним готової продукції.
  6. Під час надходження лісоматеріалів на лісопильний об’єкт відповідальна особа робить у документі на лісоматеріали відмітки про час надходження лісоматеріалів та про час закінчення порізки.

 

Прийнято на IV черговій сесії Львівської обласної ради VII скликання 27 вересня 2016 року

 

Начальник відділу                                                                                        О.Шевчук


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: