k2FtbBdWr1

Щодо сприяння українським імпортерам у пошуках партнерів зі США

Рада голів державних адміністрацій у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою  інформує про можливість для українських компаній-імпортерів отримати допомогу у пошуках партнерів зі США.

Американська Комерційна Служба є представником Департаменту Торгівлі США, що має статус Міністерства Уряду США.

Мета  діяльності – допомагати американським компаніям виявляти ділові можливості в Україні та сприяти поширенню співробітництва між українськими та американськими діловими колами.

Як підрозділ Міністерства торгівлі США, Американська Комерційна Служба діє в якості глобальної мережі з більш ніж 70 територіальних відділень у Сполучених Штатах. Представництва Комерційної Служби розташовані в 69 найбільших країнах світу при Посольствах та Консульствах США за кордоном та діють з метою сприяння експорту американських товарів та послуг.

Спеціалісти служби  вивчають найбільш перспективні галузі економіки України, що  дає змогу зосередитись на сферах, які мають потенціал для розвитку торгівлі між американськими та українськими компаніями.

       Послуги Комерційної служби США для українських компаній,  зацікавлених в пошуку американських товарів і послуг:

 1. Пошук американського постачальника : допомога знайти американську продукцію, послуги та партнерів, які підходять для вашого бізнесу.

  2.Міжнародні виставки : можливість зв’язатись з американськими компаніями, що виставляються на виставках в Україні; організація  особистих зустрічей або відео-конференції з попередньо відібраними постачальниками із США.

 1. Виставки в США : з  послугою “Міжнародний  Покупець” (International Buyer Program) надається можливість  відвідати основні виставки в США з різних галузей, щоб зустрітися з попередньо відібраними постачальниками із США. Від логістики подорожі до призначення зустрічей та бізнес-консультування на місці .

Календар  виставок 2016 :

2016 Offshore Technology Conference
(Обладнання для видобутку нафти та газу)

2 – 5 травня 2016 року
Хьюстон, штат Техас, США

Галузева виставка, присвячена видобутку нафти та газу. В ній беруть участь більш ніж 1200 компаній з 110 країн світу. На виставці буде представлене сучасне обладнання та технологіі у галузі видобутку, зберігання, транспортування та переробки нафти та газу, та захисту навколишнього середовища. Більш детальну інформацію дивіться на сайті: http://www.otcnet.org/

Додаткова інформація : Мирослава Мирцало- спеціаліст з розвитку торгівлі, за телефоном у Києві 044 521-5409 ,E-mail:  Myroslava.Myrtsalo@trade.gov

 

                            International Franchise Expo 2016
(Франчайзинг)

16-18 червня 2016 року
Нью Йорк, штат Нью Йорк, США

International Franchise Expo (IFE) – це найбільший в світі форум з франчайзингу. Основними спеціалізаціями виставки будуть: рекламні послуги; фінансові послуги; комп’ютери; оренда легкових та вантажних авто; авто-продукція та сервісне обслуговування; будівельні матеріали, послуги та реконструкція; одяг та взуття; косметичні вироби; аптеки; послуги пов’язані з організацією навчання; агентства з підбору персоналу; харчова галузь (випічка, кондитерські вироби, цукерки, поп-корн, закуски, морозиво, йогурт, піца, ресторани); салони краси та перукарні; санітарно-гігієнічні засоби; меблювання житла (оренда та продаж); пральні та хімчистки; сільськогосподарський інвентар (для газонів та садів); готелі та мотелі; туристичні агентства тощо. Більш детальну інформацію про цю виставку можна отримати на інтернет-сторінці: http://www.ifeinfo.com

Додаткова інформація :Анатолій Сахно – спеціаліст з розвитку торгівлі, за телефоном в Києві 044 521 5405 , E-mail:  Anatoliy.Sakhno@trade.gov

                                                WEFTEC 2015
(Водопостачання та водоочищення)

24 – 28 вересня – 2016 року
Нью Орлеанс, штат Луізіана, США

Weftec – одна з провідних виставок США з водопостачання та водоочищення, на якій представлені більш ніж 800 компаній. Більш детальну інформацію дивіться на сайті: http://www.weftec.org/

Додаткова інфомрація : Олена Стефанська – спеціаліст з розвитку торгівлі, за телефоном в Києві 044 521-5387 , E-mail: Olena.Stephanska@trade.gov

 

Перелік галузей для подальшої співпраці :

 1. Альтернативні джерела енергії
 2. Енергетика, електротехніка
 3. Біотехнології
 4. Лабораторні та наукові прилади
 5. Лікарські засоби
 6. Медичне обладнання
 7. Автомобілі, запчастини, СТО
 8. Морські човни, яхти, катери та аксесуари
 9. Обладнання для ветеринарної медицини
 10. Обладнання з водоочищення та водопідготовки
 11. Охорона навколишнього середовища
 12. Туризм та туристична інфраструктура
 13. Інформаційні технології
 14. Інвестиційні послуги
 15. Залізничний транспорт та обладнання
 16. Послуги з освіти та навчання
 17. Робототехніка
 18. Меблі
 19. Обладнання
 20. Устаткування для деревообробної промисловості та лісового господарства
 21. Аерокосмічна промисловість
 22. Авіація, обладнання для аеронавігації
 23. Обладнання з охорони та безпеки
 24. Обладнання для харчової промисловості та пакування
 25. Обладнання для готелів та ресторанів
 26. Косметична продукція
 27. Одяг
 28. Сільськогосподарське обладнання
 29. Сільськогосподарські хімікати
 30. Сільськогосподарські послуги
 31. Товари народного вжитку
 32. Текстиль: обладнання та готові вироби

Перелік галузей не є вичерпним і налічує понад 80 різноманітних напрямів співробітництва.

Контактна інформація  : Американська Комерційна Служба
Посольство Сполучених Штатів Америки (вул. Авіаконструктора Ігоря Сікорського 4 . Київ, 04112, Україна)

Факс: (380-44) 521-5727;E-mail: office.kyiv@trade.gov .

http://www.buyusa.gov/Ukraine/ .

У разі наявності потенційних замовлень (запитів на пошук партнерів/товарів/послуг) від підприємств, необхідно надсилати Анкети (українською, російською, англійською мовами), виключно згідно з наведеною формою (Додаток 1), на електронну пошту: info@glavrada.org .

Зразок Анкети розміщено на офіційному сайті Ради голів державних адміністрацій у розділі «РГДА», підрозділ «Документи», пункт 11, за гіперпосиланням: http://glavrada.org/files/appl-f-demand.xls .

Просимо проінформувати в установленому порядку  регіональні  підприємства та до 18 лютого 2016 року  скерувати на адресу департаменту економічного розвитку, торгівлі та промисловості облдержадміністрації (ел.адреса: pelykhovskyi @loda. gov.ua, тел./факс 261-26-65)  пропозиції щодо підприємств   –   українських імпортерів, зацікавлених  у пошуках партнерів зі США  та участі у вказаних виставкових заходах.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: