k2FtbBdWr1

Щодо забезпечення державної безпеки

1

 

Аналіз наявної інформації свідчить про збільшення проявів терористичного та антиконституційного характеру у порівнянні з минулими роками, що спричинене загостренням політичної ситуації в державі та проведенням антитерористичної операції в південно-східних областях України. У зв’язку з цим, правоохоронні органи працюють у посиленому режимі роботи.

Жовківське МРВ УСБУ у Львівській області, яке за територіальним принципом забезпечує Кам’янка-Бузький район спільно з органами МВС вживають заходів щодо забезпечення безпеки напередодні та під час травневих свят 1-9 травня 2015 року.

Відтак, з метою уникнення можливих провокацій, співробітниками СБУ, МВС спільно із місцевими громадськими організаціями відбуватимуться цілодобові патрулювання об’єктів можливої терористичної та диверсійної уразливості, місць проведення урочистих та масових заходів у вищевказані дні.

Сьогодні, завданням громадськості є посилення заходів безпеки. Мешканцям слід бути пильними та у разі виявлення підозрілих осіб, транспортних засобів, залишених без нагляду предметів (сумок, валіз, пакетів, тощо) повідомляти правоохоронні органи. У випадку виявлення ознак підготовки вчинення злочинів терористичного характеру, просимо невідкладно повідомляти за наступними номерами телефонів:

– Жовківське МРВ УСБУ у Львівській області: черговий тел. (252) 2-12-62;

– оперативний черговий Управління СБУ у Львівській обл.: (0322) 261-61-43;

– райвідділ міліції: тел. 102.

А.І.Завійський,

начальник Жовківського МРВ УСБУ у Львівській області, підполковник 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: