k2FtbBdWr1

Секрети написання успішних грантових проектів дізналися представники ОТГ Львівщини

1

15 серпня, департамент паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА спільно з проектом «U-LEAD з Європою» провів тренінг для представників об’єднаних територіальних громад Львівщини із написання заявок на конкурс грантів.

«Енергозбереження та енергоефективність є одними з ключових напрямків у стратегії розвитку Львівщини до 2020 року. І ми розуміємо, що це шанс для ОТГ, які маючи фінансовий ресурс можуть дозволити собі його збільшити. По-перше – шляхом зменшення витрат на енергоносії організаційними методами, по-друге – шляхом отримання ресурсу від фінансових донорів різних європейських інституцій», – зазначив Михайло Мельник, директор департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА.

В межах тренінгу представники ОТГ дізнались, як підготувати і які є критерії оцінювання заявок, заходи, які можна реалізувати за рахунок гранту, а також ознайомились із можливостями проекту «U-LEAD з Європою» та досвідом  впровадження системи енергетичного менеджменту на Львівщині за сприяння департаменту ПЕК та енергозбереження Львівської ОДА.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Приміщення ОВК Львівщини повністю забезпечені матеріально-технічним обладнанням
На виплату заробітної плати працівникам обласних бюджетних установ виділено майже 20 мільйонів гриве...
Радіодиктант у ЗОШ І-ІІ ст. с. Банюнин
За недотримання мінімальних гарантій в оплаті праці оштрафували дрогобицького перевізника
Картини з ароматом кави мисткині Олени Яценко презентують у Червонограді
Для представників громад організували практикум із застосування земельного законодавства