k2FtbBdWr1

Семінар-практикум для керівників ДНЗ, вихователів-методистів (за посадою), заступників директорів НВК (дошкільні підрозділи) 

1 (1)

12.05.2016 року на базі Запитівського центру розвитку дитини (директор – Бондаренко Б.І., вихователь-методист – Пеленьо Г.З.) відбувся семінар-практикум для керівників ДНЗ, вихователів-методистів (за посадою), заступників директорів НВК (дошкільні підрозділи) на тему: «Здоров’язбережувальні освітні технології».

Вихователь-методист Пеленьо Г.З. виступила з презентацією, під час якої були висвітлені питання впровадження і використання в процесі фізичного розвитку дитини інноваційних оздоровчих технологій сучасності, зокрема дитячого фітнесу, який включає в себе різноманітні напрямки сучасних здоров’язберігаючих технологій.

Учасники семінару мали можливість переглянути фрагменти навчально-виховної роботи з дітьми з використанням  сучасних оздоровчих технологій :

– нетрадиційні багатофункціональні тренажери для зміцнення здоров’я дошкільнят, різні види гімнастики (стимулювальна, психогімнастика, дихальна гімнастика, фітбол-гімнастика), степ-аеробіка на платформах (інструктор з фізичної культури Пеленьо Г.З.)

– музично-танцювальна терапія (музкерівник Дворянин Г.В..)

– кольоротерапія в роботі з дошкільниками (вихователь Юркевич О.Я.);

– пісочна терапія (вихователь Білик Х.А.);

Під час семінару-практикуму була продемонстрована співпраця всіх спеціалістів закладу з питання впровадження  технологій у навчально-виховний процес: практичний психолог, вчитель-логопед, медичні працівники, помічники вихователя, тощо.

Присутні мали змогу переконатися в спрямованості здоров’язбережувальних технологій на всебічний гармонійний розвиток особистості, бажання вести активний та здоровий спосіб життя.Було запропоновано перегляд розваги «Острів Здоров’я» (старша медична сестра Гучишин О.М., медична сестра з дієтичного харчування Федейко В.І., вихователь  Федейко В.Р.)

З учасниками семінару-практикуму проведено майстер-клас з використання комплексу вправ «Мудри для здоров’я» (вихователь Білик Х.А.), яке усуває порушення енергоінформаційного обміну і позитивно впливає на розвиток мислення, мовлення, дрібної моторики.

Цікаві форми проведення семінару спонукали кожного з учасників заходу зробити аналіз отриманої інформації, визначити особисті плани на майбутнє щодо здійснення інноваційної діяльності в дошкільному закладі.

В заході  взяли участь  методист з дошкільної освіти  Магеровська Н.Ф., селищний голова Запитівської селищної ради Федейко Ю.Ф.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: