k2FtbBdWr1

Семінар «Вивчення законодавства ЄС, національних законодавчих актів та найкращих практик розвитку та підтримки культурних та креативних індустрій»

пи

26 – 27 липня 2018 року  в м. Києві Міністерством культури України заплановано проведення семінару на тему «Вивчення законодавства ЄС, національних законодавчих актів та найкращих практик розвитку та підтримки культурних та креативних індустрій».

 

Семінар відбудеться в рамках зовнішньої допомоги Європейської Комісії TAIEX з метою вивчення законодавства ЄС, національних законодавчих актів та найкращих практик розвитку та підтримки культурних та креативних індустрій, реалізації європейського досвіду в Україні для розробки змін у законодавчій базі. 

За умовами проекту для учасників, які проживають більше ніж за 400 км від м. Києва, передбачено фінансування вартості готелю та проїзду.

Реєстрація – bit.ly/taiex65 (англійською мовою).

Останній день заповнення форми – 15.06.2018.

Контактні особи:

– від Міністерства культури – Владислав Багнюк, головний спеціаліст сектору розвитку креативних індустрій, тел: 0504421374,  bagnuk@mincult.gov.uа;

– від департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації – Ольга Гошовська, головний спеціаліст відділу мистецтв та розвитку культури управління культури, тел. 0981085960, uklviv@ukr.net

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: