k2FtbBdWr1

Семінар з надання психологічної підтримки

1

1   Головний спеціаліст РЦСССДМ Оксана Костюк взяла участь в обласному  семінарі з питань здійснення соціального супроводу сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах в тому числі сімей учасників АТО.

Під час семінару спеціалісти розглянули поняття «Психологічна травма» та надання першої психологічної допомоги, форми та методики соціально-психологічної роботи з сім’ями учасників АТО, обговорили надання психологічних, інформаційних, соціально – медичних, юридичних послуг.

На сьогоднішній день працівники центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Львівщини здійснюють соціальну роботу з 2696 учасниками АТО та членами їх сімей. У Камянка-Бузькому районі робота ведеться із 86 сім’ями, члени яких брали чи беруть участь в антитерористичній операції.

Після закінчення семінару організатори, Львівський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з Кризовою психологічною службою Львова Львівського осередку Української Спілки Психотерапевтів за сприяння Головного управління ДСНС України у Львівській області вручили учасникам відповідні сертифікати.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: