k2FtbBdWr1

СЕЗОННА РОБОТА ЯК МІСТОК ДО ПОСТІЙНОГО МІСЦЯ ПРАЦІ

сарчук (2)


Сезонні та тимчасові роботи затребувані у будь-яку пору року. Для прикладу, літо – не тільки період відпусток і подорожей, а й найбільш продуктивний час для лісівників і працівників сільськогосподарської сфери, котрі активізують виробничу діяльність і зазвичай потребують додаткових робочих рук. Восени і взимку затребуваними стають оператори котельні, кочегари та ін.
До так званих «сезонних» безробітних належала сьогоднішня наша героїня Олеся Сарчук, котра вже декілька років поспіль за сприяння посадовців Кам’янка-Бузької служби зайнятості виконувала роботи тимчасового характеру, шукаючи постійне місце праці.

За фахом пані Олеся – ветлікар, свого часу закінчила Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького. Трудову діяльність розпочала в колгоспі зоотехніком. Через ліквідацію сільськогосподарського підприємства залишилася без роботи.

Клієнтка служби зайнятості каже, що не робиться – робиться до кращого. Тому, довго не вагаючись, за власний кошт перекваліфікувалася на лаборанта з біологічних досліджень. Без роботи лаборанту Олесі довго нудьгувати не довелося. Згодом за скеруванням посадовців служби зайнятості вона працевлаштувалася завідувачем лабораторії, лаборантом на підприємство з іноземними інвестиціями ТзОВ «Агро ЛВ Лімітед».

За словами ексбезробітної, пропрацювавши багато років на сезонних роботах, цього року у серпні їй запропонували постійну роботу вагарем. Жінка зізнається, що на цю посаду погодилася охоче, адже не хоче поповнювати лави безробітних, а навпаки має велике бажання працювати, розвиватися та бути потрібною команді. Ось так тимчасова зайнятість послужила на нашої клієнтки містком до постійного місця праці.

Довідково. Підприємство з іноземними інвестиціями ТзОВ «Агро ЛВ Лімітед» займається вирощуванням сільськогосподарських культур і тісно співпрацює зі Кам’янка-Бузькою службою зайнятості з питань добору персоналу.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: