k2FtbBdWr1

Шахта «Лісова» ДП «Львіввугілля» відзначила ювілей

45513752_2212919202060711_5797493640943108096_n_1541428834_613x407.38958333333_3_0

Сьогодні, 5 листопада, відбулось урочисте засідання з нагоди 55-річчя з Дня введення в експлуатацію ВП шахта «Лісова» ДП «Львіввугілля». Привітав присутніх перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

«55-ть років назад вперше «чорне золото» було підняте на-гора на шахті «Лісова». Праця – неймовірно важка, але саме своєю працею ви показуєте, яким чином треба будувати велику і сильну, незалежну Україну. За останній час ми втішаємось і гордимося, що маємо хорошу співпрацю і кооперацію, як з трудовим колективом так і з керівництвом, керівниками профспілкових організацій. Шахтарська праця – це праця, яка завжди була зразковою, показувала прийдешнім поколінням, яким чином здобувати фах і яким чином будувати свою країну. Хочу подякувати наставникам, тим які допомагають молодим людям здобувати свій фах, дякую, тим, які обрали своїм фахом важку, але вкрай потрібну працю. Також дякую за принципову позицію тим, які взяли зброю в руки і відстоювали незалежність нашої країни, реально на фронті давали відсіч агресору з боку Російської Федерації», – зазначив Ростислав Замлинський.

Також Ростислав Замлинський від імені голови Львівської ОДА Олега Синютки вручив почесні грамоти та подяки працівникам підприємства.

Окрім цього, усі присутні, а це ветерани шахтарської праці, керівники та працівники підприємства, представники влади, профспілкових організацій, виконали державний гімн та хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих і померлих шахтарів, а також військовослужбовців полеглих на Сході України.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Понад 913 тис м3 деревини заготовили лісогосподарські підприємства області у 2017 році
Для державних службовців територіальних органів водно-земельних ресурсів організують курси підвищенн...
«Наявність комфортного житла дасть можливість набрати до 184-го Навчального центру професійних, вмот...
Лісогосподарські підприємства Львівщини здійснять інвентаризацію об’єктів постійної лісонасіннєвої б...
Школярам Львівщини розповідають про шкоду від спалювання сухої трави
В Академії сухопутних військ відзначили День Збройних Сил України