k2FtbBdWr1

Шахта «Великомостівська» відзначає ювілей

DSC_2858_1546089328_613x406.87875_3_0

Сьогодні, 29 грудня, у Червонограді відбулись урочисті збори присвячені 60-річчю з дня здачі в експлуатацію ВП «Шахта «Великомостівська». Привітав шахтарів перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

«Ми з перспективою дивимось в наступний рік. Ми знаємо, що шахти, які працюють на території Львівської області, і Великомостівська в тому числі, мають майбутнє, можливість для розвитку та досягнення прибуткового результату, нарощування власного потенціалу. Ми бачимо, що сьогодні змінюється країна і змінюють її конкретні люди, починаючи від вашого трудового колективу і закінчуючи іншими успішними підприємствами. Успіх – це наша друга зброя у боротьбі за незалежність і ми цю перемогу здобудемо. Пам’ятаймо, що саме від нас залежить, яку країну ми збудуємо», – зазначив Ростислав Замлинський.

Також від імені голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський відзначив подяками працівників шахти.

 

Довідково

Відокремлений підрозділ «Шахта «Великомостівська» є структурним підрозділом державного підприємства «Львіввугілля».

Шахта «Великомостівська» здана в експлуатацію 29 грудня 1959 року. З часу введення в експлуатацію шахтою видобуто 22,0 млн тонн вугілля, пройдено 239,2 км гірничих виробок.

На шахті працює понад 650 осіб.

10 вересня 2018 року – колективи дільниць підготовчих робіт достроково виконали завдання з проведення гірничих виробок (1420 м), а станом на 30 листопада вже провели гірничих виробок на 2260 метрів.

12 жовтня 2018 року – працівники дільниці з видобутку вугілля достроково виконали завдання з видобутку вугілля. Станом на 30 листопада 2018 року видобуто рядового вугілля – 258,3 тис тонн при зольності 50,6 %.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

На Золочівщині на фестивалі вшанували Маркіяна Шашкевича
151-річчя з дня народження Михайла Грушевського і 70-ті роковини акції “Вісла” – на Львівщині презен...
Львівщина - серед лідерів із надходження до загального фонду бюджету
X Національний Експертний Форум збере представників з різних куточків України
Делегація зі Львівщини бере участь у засіданні Ради регіонального розвитку
Департамент охорони здоров’я запроваджує новації у проведенні атестації лікарів