k2FtbBdWr1

Шановні керівники та депутати місцевих рад, працівники органів місцевого самоврядування!

1

Щиро вітаю Вас з Днем місцевого самоврядування!
Цей день стоїть в ряду дат пов’язаних із здобуттям Україною незалежності і розбудовою власної державності та демократії. Відзначення Дня місцевого самоврядування підкреслює велику значимість існування цього важливого інституту місцевої демократії!

Бажаю від щирого серця — усім, хто працює на благо територіальних громад міцного здоров’я, великого щастя, нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення всіх життєвих мрій і сподівань. Нехай цей святковий день додасть нам натхнення і наполегливості у спільній справі подальшого розвитку територіальних громад, зміцнення авторитету нашої держави в європейській спільноті і у всьому демократичному світі

Особливі слова подяки ветеранам самоврядування, які віддали часточку своєї душі в його становлення та розвиток. Нехай Ваш багатий досвід роботи стане основою творчої роботи кожного з нас.

Завдяки злагодженій роботі представницької і виконавчої гілок влади, тісній співпраці сьогодні вирішується чимало непростих питань, реалізується багато перспективних планів та задумів.

Тож сил і наснаги Вам на добрі справи, впевненості у майбутньому рідної України, порозуміння та єдності задля щастя і благополуччя українського народу.

З повагою

перший заступник голови 

районної державної адміністрації               Андрій Вашківський


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Президент підписав Закон, що забезпечує проведення в Україні міжнародної операції з підтримання миру...
Відтепер абітурієнти подаватимуть документи до вищих навчальних закладів через Інтернет
Понад 12 млн грн – на програму "Питна вода"
Питання збалансування місцевих бюджетів розглянули у департаменті фінансів
На Львівщині нагородили кращих нотаріусів
Вітання Президента військовослужбовцям, працівникам та ветеранам Збройних Сил України