k2FtbBdWr1

Шановні платники податків!

25 листопада 2015 року Головне управління ДФС у Львівській області за участю представників аудиторської спільноти Львівської області проведе безкоштовний семінар для платників податків-юридичних осіб Львівської області на тему: «Актуальні питання електронного адміністрування ПДВ. Податок на прибуток підприємств. Аналіз змін 2015 року, актуальні роз’яснення ДФС України. Медіація. Інвентаризація».

Початок семінару: 11 год. 00 хв.

Початок реєстрації: 10 год. 00 хв.

Місце проведення: м. Львів, вул. Стрийська, 35, актовий зал в цокольному приміщенні адмінбудинку Головного управління ДФС у Львівській області.

Запрошуємо взяти участь у семінарі усіх зацікавлених.

Податкові декларації поштою – скорочено термін надсилання

ДПІ у Кам’янка – Бузькому районі ГУ ДФС у Львівській області звертає увагу платників, що відповідно до Закону України від 17.07.2015 року № 655 -VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо зменшення податкового тиску на платників податків», з 1 вересня 2015 року термін надсилання податкових декларацій становить п’ять днів. Раніше, таке відправлення здійснювалось не пізніше ніж за десять днів до закінчення установленого строку подання податкової декларації.

Також звертаємо увагу, що податкова декларація відправляється на адресу відповідного контролюючого органу за місцем реєстрації платника податку. При поданні податкової звітності в електронній формі, така звітність повинна бути подана не пізніше закінчення останньої години дня, в якому спливає такий граничний строк.

Здаєте квартиру в оренду – прозвітуйте в податкову!

ДПІ у Кам’янка – Бузькому районі ГУ ДФС у Львівській області нагадує, що здача в оренду власного майна є додатковим джерелом заробітку. Це може бути одна кімната у квартирі, сама квартира, гараж, дачний будинок тощо. Юридичне оформлення таких правовідносин відбувається шляхом підписання договору про найм (оренду) нерухомого майна. Здавання в оренду власного нерухомого майна може здійснюватись фізичними особами як у межах підприємницької діяльності, так і без реєстрації орендодавця як фізичною особою – підприємцем.

Чомусь досить часто громадяни України забувають, що згадане джерело заробітку підлягає оподаткуванню. Стаття 170 Податкового кодексу визначає особливості нарахування та оподаткування доходів від надання нерухомості в оренду, житловий найм.

Орендодавцю, який здає квартиру фізичним особам і не є підприємцем, кожного кварталу протягом 40 днів необхідно нарахувати та сплатити податок за ставкою 15% (20%).

Сума отриманого доходу, сплаченого протягом року податку та нарахованого податкового зобов’язання за результатами такого року, відображається орендодавцем у річній податковій декларації. Така декларація подається до 1 травня року, що настає за звітним, до податкової інспекції за податковою адресою платника податку.

Крім відповідальності за несплату податків, не потрібно забувати і про те, що право на оформлення субсидій надаватиметься особам, які орендують житло і оплачують вартість житлово-комунальних послуг на підставі письмового договору найму (оренди) житла.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

В розрахунковому документі адреса господарського об’єкту повинна співпадати з адресою в документі на...
"Пульс" ДФС: (044) 284-00-07
За якою ознакою у розрахунку за формою №1ДФ відображається сума доходу, отримана та виплачена ФОП ві...
Від платників Кам’янка–Бузького району в січні-грудні до бюджету надійшло 24740,9  тис. грн. ПДВ
Продаж заставного майна лише за згодою контролюючого органу
Коло осіб, які зобов’язані подавати декларації, розширено