k2FtbBdWr1

Шановні випускники, вчителі, школярі, батьки!

99

Від щирого серця вітаю всіх Вас зі святом Останнього дзвоника!

Це свято – завжди урочисте, радісне і водночас хвилююче, особливо для випускників.

Дорогі випускники, ви чутимете мелодію дзвоника ще багато-багато разів, приводячи до школи своїх дітей, а пізніше й онуків, але для Вас, особисто для Вас, він пролунає сьогодні востаннє. Минуть роки, але пам’ять про цей день, рідну школу і ваших вчителів, по-батьківськи вимогливих і по-материнськи турботливих, залишиться у пам’яті на все життя.

Передзвін останнього дзвінка відкриває нову сторінку життя, дорогі випускники – дорослого життя. Ще вчора Вас називали «діти – наше майбутнє». А від сьогодні, молодим і талановитим, самостійно приймати свідомі рішення, здобувати досвід, власними силами і здібностями будувати своє щасливе майбутнє, яке повинно бути нерозривно пов’язане з майбутнім нашої держави. Головне — будьте чесними і добрими людьми. Бажаю Вам знайти власну життєву стежину, стати гідними громадянами нашої держави. Адже саме від Ваших ідей, бажання творити і працювати залежить майбутнє України. Вірте в себе, будьте небайдужими, добрими та чесними людьми! Щастя Вам і удачі!

Дорогі школярі, сьогоднішній дзвінок – це старт літніх канікул. Тож бажаю добре і змістовно відпочити, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу навчання, щоб повернувшись восени за шкільні парти, Вам було про що розповісти друзям та вчителям.

Шановні вчителі, дякую Вам за Вашу самовіддану працю, невтомний творчий пошук, за турботу і знання, які Ви віддавали своїм вихованцям. Бажаю нових успіхів, життєвих сил і натхнення!

Вітаю усіх із святом останнього дзвоника, з успішним закінченням ще одного шкільного року, який кожному подарував нові знання, нові враження, нові думки і почуття!

Зі святом Вас!

З повагою
голова Кам’янка-Бузької
районної державної адміністрації
Володимир Кирилич


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: