k2FtbBdWr1

Шановні захисники України!

1

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня українського добровольця!

Сьогодні ми вшановуємо тих, хто за покликом серця, з доброї волі, не очікуючи винагород, став на захист незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України.

У цей день ми схиляємо голови перед всіма героями, які віддали своє життя за волю і щасливе майбутнє України.

Українські добровольці – найкращі сини і доньки нашого народу, які без вагань покинули рідні домівки, ідучи боронити національні інтереси, для яких патріотизм, громадянський обов’язок – не просто слова, а почуття, що визначають сенс і спосіб життя.

Ви першими прийняли на себе удар російського агресора, своєю мужністю, самопожертвою та героїзмом стримали ворожу навалу на сході нашої держави.

Ваш подвиг неможливо переоцінити, він назавжди вписаний у скрижалі історії України як взірець патріотизму та відваги. Ви і сьогодні у перших лавах захисту незалежності нашої Батьківщини.

Дякую Вам за вірну службу, звитягу, за повсякчасну готовність ризикувати власним життям заради української держави та українського народу.

Бажаю всім нашим захисникам міцного здоров’я, військової вдачі, злагоди та добробуту у кожній родині, миру та процвітання Україні!

З повагою,

голова райдержадміністрації Володимир Кирилич


Розповісти у соціальних мережах



Ще більше новин: