k2FtbBdWr1

Шановні жителі Кам’янка-Бузького району!

5df3fb85a08d7207611609

Сьогодні, 29 серпня, вся Україна вшановує День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Відзначення Дня пам’яті захисників України саме 29 серпня обрано не випадково. Наприкінці серпня 2014 року українські військові потрапили в оточення під Іловайськом Донецької області. Тоді бойовики обстріляли коридор, яким за домовленістю мали виходити українські бійці. Іловайська трагедія та військові злочини проти цивільних і військових громадян України в ті гарячі серпневі дні 2014 року стали наслідком підступного і прямого збройного вторгнення російської армії. І вшанування Дня пам’яті захисників України покликане увіковічити героїв-захисників, які полягли в нерівних боях у ході російської агресії на Донбасі.

Сьогодні ми вшановуємо захисників України, які стояли на смерть за кожного з нас – за те, щоб майбутнє покоління мало гідне майбутнє у незалежній країні, а всі ми могли розвивати громадянське суспільство та робити Україну кращою. Ми схиляємо голови у вдячності перед тими, хто тримав мирне небо над нашими містами, даючи нам можливість у цей час вчитися, працювати, розвивати соціальні ініціативи та відстоювали демократію й права людини тут, у тилу. Молімося за душі та спокій Героїв, що загинули, захищаючи Україну!

Герої не вмирають…

Вічна пам’ять нашим захисникам!

Слава Україні! Героям слава!

З повагою,
голова Кам’янка-Бузької райдержадміністрації                                               Христина Замула


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: