k2FtbBdWr1

Шановний споживачу!

  

Звертаємося до Вас з метою інформування про те, що в Україні діє програма державної допомоги на оплату житлово-комунальних послуг, яка надається безготівково, у вигляді житлових субсидій.

Пропонуємо Вам використати право на зменшення витрат на оплату житлово-комунальних послуг. Для цього потрібно звернутися до управління соціального захисту населення за місцем Вашої реєстрації (за фактичним місцем проживання – для осіб, які орендують житло) щодо призначення житлової субсидії.

Звертаємо увагу, що з 1 травня 2015 року суттєво спрощено порядок призначення субсидій і форми Заяви та Декларації, що подаються.

Ми надсилаємо Вам бланки Заяви та Декларації, які Ви можете заповнити і надати (або надіслати поштою) до управління соціального захисту населення за адресою:__________________________________

Якщо Ви отримували субсидію протягом опалювального періоду 2014/2015 років, субсидія на наступний період призначається на підставі раніше поданих документів, без необхідності повторного звернення до управління соціального захисту населення та подання Заяви та Декларації.

Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, то відповіді на них Ви можете отримати у місцевому управління соціального захисту населення за телефоном _________________ або за телефоном Урядової «гарячої лінії» 0 800 507 309.

Також Ви можете дізнатися більше про програму житлових субсидій на сайті Міністерства соціальної політики України mlsp.gov.ua .


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Щодо соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території т...
Довідка про роботу відділів Управління cоціального захисту населення райдержадміністрації за період...
Відділ грошових виплат і компенсацій
Звіт відділу «У справах захисту громадян, що постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС та з питань обслу...
Звіт сімейної політики УСЗН
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ добору на період дії карантину на зайняття посади головного спеціаліста ...